جهش تولید | پنج‌شنبه، ۶ آذر ۱۳۹۹

دادوستد 2 میلیارد ریال در بورس منطقه‌ای مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

دادوستد 2 میلیارد ریال در بورس منطقه‌ای مازندران

مدیر بورس منطقه‌ای مازندران گفت: طی 4 روز معاملاتی، تعداد 11 میلیون و 37 هزار و 403 سهم به مبلغ بیش از 22 میلیارد ریال در بورس منطقه‌ای مازندران داد و ستد شد.

دادوستد 2 میلیارد ریال در بورس منطقه‌ای مازندران

علی جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در هفته منتهی به چهارشنبه 6 آبان ماه امسال، طی چهار روز معاملاتی، تعداد 11 میلیون و 37 هزار و 403 سهم به مبلغ بیش از 22 میلیارد ریال در بورس منطقه‌ای مازندران داد و ستد شد.

وی بیان کرد: ارزش ریالی سهام خریداری‌شده 11 میلیارد ریال و ارزش فروش سهام 12 میلیارد ریال بود.

مدیر بورس منطقه‌ای مازندران با بیان اینکه ارزش ریالی معاملات در تالار بورس استان از ابتدای سال جاری تا کنون، به بیش از یک‌هزار و 827 میلیارد ریال رسیده‌ است، خاطرنشان کرد: متوسط ارزش معاملات روزانه نیز در مدت مشابه 18 میلیارد ریال بوده است.

جعفری تصریح کرد: در این هفته سهام شرکت‌های بانک صادرات ایران، بانک ملت، ایران خودرو دیزل، صنایع آذر آب و سرمایه‌گذاری صنعت نفت بیشترین ارزش معاملات استان را به خود اختصاص دادند.

وی با اعلام اینکه 49 درصد از کل سهام مبادله شده در این هفته مربوط به خرید و 51 درصد مربوط به فروش سهام بوده است، گفت: شاخص قیمت نیز با 251 واحد کاهش نسبت به هفته‌ قبل، به 62 هزار و 924 واحد رسید.