رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

خیرین مدرسه ساز ، سرانه فضای آموزشی مازندران را افزایش دادند - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

خیرین مدرسه ساز ، سرانه فضای آموزشی مازندران را افزایش دادند

خیرین مدرسه ساز ، سرانه فضای آموزشی مازندران را افزایش دادند


مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت : کمک دو هزارو 200 میلیارد ریالی خیرین مدرسه ساز ،سرانه فضای آموزشی استان را افزایش داده است.

خیرین مدرسه ساز ، سرانه فضای آموزشی مازندران را افزایش دادند

به گزارش خبرنگار ایرنا ، ' سیدعلی قاسمی ' در همایش تجلیل از خیرین مدرسه ساز بهشهر که در سالن توحید آموزش و پرورش این شهر برگزار شد ،اظهار کرد : خیرین مدرسه ساز مازندران از ابتدای فعالیت این انجمن در سال های اول دهه هفتاد تاکنون بیش ازدو هزارو 900 میلیارد ریال تعهد مالی به آموزش و پرورش دادند که از این مبلغ حدود 77 درصد محقق شد .

وی بیان کرد : مبالغ اختصاص یافته توسط خیرین به امر توسعه فضاهای آموزشی مازندران از بودجه های دولتی در این زمینه هم بیشتر است .

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران افزود : خیرین برای توسعه طرح های مورد تعهد خود بسیار جدی و مصمم هستند که با تداوم این شرایط ، امیدواریم مشکلات مربوط به کمبود فضاهای آموزشی شهرهای استان در آینده ای نزدیک برطرف شود .

قاسمی ادامه داد : یکی از سیاست های اصلی آموزش و پرورش مازندران در سال 94 ، توسعه مشارکت های مردمی و فراهم کردن زمینه ای برای جذب بیشتر مردم علاقمند به حضور در این عرصه است .

وی گفت : دولت به تنهایی قادر به اداره مجموعه آموزش و پرورش نیست و همه دستگاه ها و افراد توانمند باید برای تحقق اهداف تعلیم و تربیت همکاری کنند .

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران بیان کرد : تاکنون 700 طرح مرتبط با آموزش و پرورش توسط خیرین مدرسه ساز استان ساخته شد که امیدواریم روند جذب کمک های مالی افراد توانمند و خیر در آینده نیز ادامه داشته باشد .

قاسمی افزود : یکی از طرح هایی که اجرای آن را در دستور کار قرار داده ایم ، برگزاری همایش مازندرانی های مقیم تهران برای شناسایی خیرین است که این همایش23 اردیبهشت ماه امسال در مرکز همایش های صدا و سیمای تهران برگزار می شود .

مازندران حدود 460 هزار دانش آموز دارد.