جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

خیرین در توسعه پایدار مازندران مشارکت کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

خیرین در توسعه پایدار مازندران مشارکت کنند

' ربیع فلاح ' در نشست با اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز مازندران با اشاره به ضرورت مشارکت افراد خیر و نیک اندیش در عرصه توسعه مازندران گفت : خیرین تحول بزرگی در جامعه به وجود آورده اند و باید تلاش کنیم تا سرمایه خیرین در توسعه استان بکارگرفته شود و همه آحاد جامعه از این فرصت ارزشمند بهره مند شوند.

وی افزود : به روند توسعه در استان باید شتاب بخشید و از توانمندی و ظرفیت های استان با برنامه ریزی برای توسعه و پیشرفت استان بهره برد .

ربیع فلاح کمک 290 میلیاردتومانی خیرین مدرسه مازندران را ستود و گفت : به دنبال برگزاری همایش خیرین خارج از استان هستیم تا با معرفی مسائل و مشکلات استان زمینه مشارکت جدی آنان را فراهم کنیم .

وی همچنین تاکید کرد: آمادگی آن را داریم تا اولویت های سرمایه گذاری را به خیرین معرفی کنیم و افراد نیکوکار در عرصه سرمایه گذاری هم فعالیت کنند و از سود آن بهره مند شوند .

وی خواستار بهره گیری از دیدگاه ها و نظرات افراد خیر در عرصه تصمیم گیری و تصمیم سازی شد و ابراز امیدواری نمود با شناسایی افراد خیر و نیکوکاری که در خارج استان حضور دارند زمینه گسترش فعالیتهای توسعه ای در استان فراهم گردد.

به گزارش روز جمعه روابط عمومی استانداری مازندران در این نشست اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز مازندران ، معاونین سیاسی امنیتی و هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران ، مدیران کل آموزش و پرورش ، اقتصاد و دارایی و نوسازی مدارس مازندران به بیان دیدگاهها و نظرات خود پرداختند.

{jcomments off}