جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

خونه‌به‌خونه بابل همچنان در صدر جدول - نمایش محتوای خبر

 

 

خونه‌به‌خونه بابل همچنان در صدر جدول

تیم فوتبال خونه‌به‌خونه بابل با تساوی مقابل حریف همچنان در صدر جدول لیگ دسته یک فوتبال امیدهای کشور جای دارد.

خونه‌به‌خونه بابل همچنان در صدر جدول

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، هفته هفتم رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال امیدهای باشگاه‌های کشور عصر دیروز پیگیری شد که در این روز 6 نماینده مازندران به مصاف حریفانشان رفتند.

در کرمانشاه تیم فوتبال داروسازی وتاک ساری به مصاف بعثت کرمانشاه رفت که در پایان با تساوی یک بر یک میزبان خود را متوقف کرد.

آراد بهمن آمل هم در دیداری خارج از خانه در برابر شهرداری تبریز قرار گرفت که با نتیجه دو بر یک مغلوب میزبان خود شد.

خونه‌به‌خونه مازندران در دیداری خارج از خانه مهمان گیتی‌پسند اصفهان بود که در پایان با تساوی یک بر یک حریف خود را متوقف و یک امتیاز از این دیدار خارج از خانه کسب کرد.

پرسپولیس قائم‌شهر تنها نماینده پیروز این هفته بود که موفق شد در دیداری خارج از خانه در برابر کاسپین قزوین دو بر صفر پیروز شود.

شهرداری نوشهر در بجنورد برابر انتظار این شهر قرار گرفت که با نتیجه یک بر صفر مغلوب میزبان خود شد و همچنین نساجی مازندران در دیداری خارج از خانه برابر پتوی لاله اصفهان قرار گرفت که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در جدول رده‌بندی گروه نخست لیگ دسته یک فوتبال امیدهای کشور تیم خونه‌به‌خونه بابل با 17 امتیاز در صدر جدول جای دارد، پرسپولیس قائم‌شهر با 10 امتیاز، نساجی مازندران با هشت امتیاز و شهرداری نوشهر نیز با هشت امتیاز به ترتیب در رده‌های سوم تا پنجم قرار دارند.

همچنین در گروه دوم این مسابقات آراد بهمن آمل و داروسازی وتاک ساری با 9 امتیاز در رده‌های سوم و چهارم جای دارند.