جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

خوزستان قهرمان وزنه‌برداری کشور شد/مازندران به مقام سوم دست یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

خوزستان قهرمان وزنه‌برداری کشور شد/مازندران به مقام سوم دست یافت

فرهاد غزالیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در قائمشهر با اشاره به مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی نوجوانان کشور به میزبانی شهرستان قائمشهر بیان کرد: قائمشهر به عنوان اولین تجربه خود در میزبانی مسابقات وزنه‌برداری همه تلاش خود را برای برپایی مطلوب مسابقات انجام داده است.

وی گفت: امکان دارد در اولین تجربه میزبانی با کاستی‌ها و نقص‌هایی مواجه شده باشیم که در آینده می‌توانیم با برگزاری مسابقات مکرر مشکلات موجود را برطرف کنیم.

رئیس هیئت وزنه‌برداری قائمشهر با اشاره به اینکه در این مسابقات تیم ملی  نوجوانان کشور نیز انتخاب می‌شوند افزود: رقابت‌ها بسیار فشرده بود و ورزشکاران با تمام توان در این مسابقات شرکت کردند.

غزالیان ادامه داد: مسابقات تیم نوجوانان همیشه در آن اتفاق‌های غیر منتظره‌ای در حال شکل‌گیری است و استعدادهای بسیاری در این مسابقات کشف می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: تیم مازندران هشت نفر شرکت کننده داشت که در این میان چهار نفر اصلی و یک نفر ذخیره در مسابقات با تیم‌های دیگر به رقابت پرداختند.

غزالیان ادامه داد: در این مسابقات تیم خوزستان با 535 امتیاز قهرمان و تیم اردبیل با 472 امتیاز نایب قهرمان شد و مازندران با 452 امتیاز به مقام سوم رسید.

وی افزود: سهمیه مازندران در این رقابت دو برنز و یک نقره بود  که امیدواریم از وزنه‌برداران مازندرانی نیز جزء انتخابی تیم ملی باشند.

رئیس هیئت وزنه‌برداری قائمشهر در پایان اظهار داشت: اداره ورزش و جوانان شهرستان قائمشهر در برپایی این مسابقات همکاری خوبی با هیئت‌وزنه برداری شهرستان داشته تا با کمک مسئولان شهرستانی میزبانی مسابقات وزنه‌برداری را برای نخستین‌بار شکل دهیم.