جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

خنثی شدن تهدیدات دشمنان با قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران - نمایش محتوای خبر

 

 

خنثی شدن تهدیدات دشمنان با قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران

قدرت بازدارندگی ایران که با اقتدار نیروهای مسلح هر روز بیشتر می شود تهدید و حتی فکر آن را از سر دشمن بیرون می کند .

خنثی شدن تهدیدات دشمنان با قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران

معاون هماهنگی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی گفت : قدرت بازدارندگی ایران تهدید دشمنان را خنثی می کند .
به گزارش خبرگزاری صداوسیما، معاون هماهنگی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی امروز در آیین رونمایی از تندیس سرلشکر شهید مسعود منفرد نیاکی در آمل با اشاره به افزایش قدرت بازدارندگی ایران در برابر تهدیدات دشمنان گفت: این قدرت بازدارندگی که با اقتدار نیروهای مسلح شامل ارتش، نیروی انتظامی، سپاه ، بسیج و اتحاد مردم هر روز بیشتر می شود تهدید و حتی فکر آن را از سر دشمن بیرون می کند .
امیرسرتیپ علی جهانشاهی با بیان اینکه یاد امیران و سرداران دوران دفاع مقدس باید الگو و اسوه تاریخ پرافتخار ایران اسلامی باشد افزود: اقدام شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل در رونمایی از تندیس سرلشگر منفرد نیاکی یکی از راههای آشنایی نسل جوان با رشادتهای افتخارآفرینان کشور و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت است .
وی با اشاره به رشادتهای جوانان ایران اسلامی در دوران 8 سال دفاع مقدس گفت : درسی که جوانان ایران اسلامی به رژیم صدام دادند، برای کشورهای آزادیخواه جهان الگوی مناسب مقاومت و ایستادگی شده است.
امیرسرتیپ جهانشاهی با بیان اینکه اکنون رویکرد تهدید دشمن ، حمله به ایمان و اعتقاد مردم به ویژه نسل جوان است افزود : به فرموده رهبر معظم انقلاب، همه ما باید در هرحال آمادگی کامل داشته باشیم و نقشه های شوم دشمنان را خنثی کنیم.
امیر سرلشگر شهید مسعود منفرد نیاکی ششم مرداد 64 به درجه رفیع شهادت رسید .