جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

خلق حماسه اقتصادی نیازمند افزایش تولید است - نمایش محتوای خبر

 

 

خلق حماسه اقتصادی نیازمند افزایش تولید است

به گزارش خبرنگار مهر، ربیع فلاح جلودار ظهر پنجشنبه در مراسم روز جهاني استاندارد گفت: برنامه ريزان و متخصصان در هر صنف و قشري از جامعه، بهره گيري از تمامي امكانات و منابع به ويژه نيروي انساني كارآمد به عنوان والاترين سرمايه ملي براي نيل به اهداف افق 20 ساله يعني سال 1404 را در اولويت فعاليت هاي خود قرار دهند.

وي با اشاره به اينكه طبق برنامه ايران بايد در سال 1404 به كشوري توسعه يافته براساس فناوري هاي نوين و خودكفا در توليد و تأمين كالاهاي راهبردي برسد تصريح كرد: استاندارد، كليدي ترين مؤلفه دست يابي به چشم انداز 20 ساله است.

استاندار مازندران افزود:  سازمان ملي استاندارد بايد با برنامه ريزي جامع و هدف مند از توجه صرف به تدوين استانداردهاي ملي براي كالا و خدمات فاصله گرفته و براي تقويت هرچه بيشتر بدنه علمي، كارشناسي و تخصصي اهتمام ورزد.

فلاح جلودار با اشاره به اينكه براي خلق حماسه اقتصادي بايد توليد را بالا برد و كيفيت محصولات را ارتقا داد، گفت: از تمامي مردم، كارشناسان، مهندسين و مسئولان استان مي خواهم در سال حماسه سياسي و حماسه اقتصادي خود را حلقه اصلي محور توسعه بدانند و لحظه اي از تلاش و كوشش فروگذار نباشند و همواره در صف مقدم اين تلاش ملي آماده باشند.

وي گفت: اطلاع رساني از مزايايي استفاده از كالاي استاندارد و توليد محصول مرغوب بايد از سوي متوليان استاندارد مورد توجه باشد.

در پايان اين مراسم از توليد كنندگان نمونه استان تجليل بعمل آمد.