جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

خط پروازی ساری به سیلوانو ایتالیا راه‌اندازی شود - نمایش محتوای خبر

 

 

خط پروازی ساری به سیلوانو ایتالیا راه‌اندازی شود

شهردار ساری گفت: خط پروازی ساری به سیلوانو ایتالیا راه‌اندازی شود.

خط پروازی ساری به سیلوانو ایتالیا راه‌اندازی شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، مهدی عبوری دوشنبه‌شب در دیدار با شهردار سیلوانو ایتالیا در مجتمع دنیای آرزو اظهار کرد: تلاش‌های زیادی در طی چهار سال گذشته در شهر ساری ایجاد شد و در سه سال گذشته شهر ساری جزو گردشگرپذیرترین شهر ایران انتخاب شد.

وی تصریح کرد: شهر ساری ظرفیت‌های بسیار برجسته‌ای در حوزه تاریخی و تفریحی دارد و سرداران به نام این شهرستان اقدامات اثرگذاری در دوران دفاع مقدس داشتند.

شهردار ساری خاطرنشان کرد: شهدای بسیاری زیادی از این شهرستان برای حفظ خاک ایران اسلام جنگیدند و با شجاعت از وطن دفاع کردند و این افراد از افتخارات شهر ما هستند.

این مسؤول با اعلام اینکه ساری شهر ساحلی و جلگه‌ای است، گفت: ساری و سیلوانو ایتالیا مشترکات زیادی در بخش گردشگری دارند و از وجود این مشترکات می‌‏توانیم برای توسعه خدمات گردشگری استفاده کنیم.

عبوری اضافه کرد: توسعه شهر ساری بر مبنای جذب گردشگری ترسیم شد و همین امر می‌‏تواند به توسعه مناسبات گردشگری این دو شهر کمک کند.

وی با اعلام اینکه تفاهم‌نامه اولیه برای انجام قرار داد خواهرخواندگی در برنامه کاری قرار گیرد، گفت: پس از بررسی‌های لازم زمینه حضور هیأت‌های تجاری وسرمایه گذاران نیز در مراحل بعدی دیده شود.

شهردار ساری در ادامه خواستار راه‌اندازی پرواز مشترک بین شهرستان ساری و سیلوانو ایتالیا شد و گفت: با تسهیل در رفت و آمد می‎توان از حضور سرمایه‎گذاران بین دو شهر استفاده مطلوب‎تر برد.