جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

خط انتقال برق 20 کیلوولت شهرک صنعتی جویبار تکمیل شود - نمایش محتوای خبر

 

 

خط انتقال برق 20 کیلوولت شهرک صنعتی جویبار تکمیل شود

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، مصطفی موسوی در جلسه مشترک مدیران عامل شرکت شهرک‌های صنعتی و شرکت توزیع برق مازندران اظهار داشت: مهم‌ترین دغدغه سرمایه‌گذاران تأمین زیرساخت‌ها از جمله برق است.

وی بیان داشت: زیرساخت‌ها در تولید و صنعت نقش مهم و کلیدی دارند و تعامل و همکاری شرکت توزیع برق استان با واحدهای تولیدی ارزنده و مثبت است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران افزود: تکمیل خط انتقال برق شهرک صنعتی جویبار و تأمین برق واحدهای تولیدی سهند و پارسیان آندوگرافیت و رهاسان در شهرک‌های صنعتی نکا و بهشهر و ناحیه صنعتی لاله‌آباد مورد بحث و بررسی قرار گرفت که با مساعدت شرکت توزیع برق مقرر شد اجرای خط انتقال 20 کیلوولت از محل منابع داخلی شرکت توزیع برق هزینه شد تا 5 مگاوات تأمین برق کند.

موسوی بیان داشت: به منظور تکمیل خط انتقال برق 20 کیلوولت شهرک صنعتی جویبار هزینه 50 درصدی اجرای این پروژه به مبلغ 700 میلیون ریال از سوی شرکت شهرک‌های صنعتی تأمین شده و شرکت توزیع برق تکمیل خط انتقال برق را در برنامه اجرایی داشته باشد.

وی تصریح کرد: برق واحد تولیدی رهاسان در شهرک صنعتی نکا نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد برق مورد نیاز این واحد تولیدی به میزان 5/3 مگاوات با مساعدت شرکت توزیع برق تأمین شود.

مدیرعامل شرکت توزیع برق نیز در این جلسه با ابراز خرسندی از تعاملات دوسویه شرکت توزیع برق و شرکت شهرک‌های صنعتی گفت: شرکت توزیع برق در راستای خدمتگزاری به مردم و واحدهای تولیدی قدم برداشته و با تمام توان به دنبال حمایت از بخش تولید و صنعت است.

منوچهر جعفری افزود: رفع مشکل برق واحدهای تولیدی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی از رسالت شرکت توزیع برق استان است.