جهش تولید | چهارشنبه، ۵ آذر ۱۳۹۹

خطیب نماز جمعه نوشهر :انتظار مردم از مسوولان، کار و تلاش است - نمایش محتوای خبر

 

 

خطیب نماز جمعه نوشهر :انتظار مردم از مسوولان، کار و تلاش است

اکنون انتظار مردم از مسوولان این است که با جدیت کار و تلاش کنند و رفتار و گفتار صادقانه ای با مردم داشته باشند.به گزارش ایرنا، حجت الاسلام ˈعبدالغفار آل حبیبˈ درنماز جمعه این هفته نوشهر افزود: باید همه دست به دست هم دهیم و کاری کنیم که کشور نیازی به خارج نداشته باشد و هیچ زمینه ای برای تحریم دشمنان نباشد بلکه بر عکس ما آنان را تحریم کنیم.

وی اظهار داشت: خوشبختانه نمایندگان مجلس با جدیت درباره وزرای پیشنهادی رییس جمهور بحث کردند و به جز سه نفر بقیه رای اعتماد آوردند.

وی از رعایت نشدن اخلاق در سخنان بعضی از نمایندگان انتقاد کرد و ادامه داد: وقتی سخنان ما در جهان پخش می شود باید در مورد آنچه می گوییم دقت کنیم و برخی از مطالبی که گفته شد در شان نمایندگان مجلس نبود.

آل حبیب با اشاره به این که هم اکنون باید با وحدت کلمه به فکر رفع مشکلات باشیم، یادآور شد: تفرقه و اختلاف موجب دشمنی و دلسردی مردم می شود و حوادث سوریه و مصر و دیگر کشورها باید برای ما درس باشد و بدانیم دشمنان منتظرند تا از آب گل آلود ماهی بگیرند.

وی با گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی تصریح کرد: دولت های غربی و شیوخ منطقه تمام تلاش خود را به کار بستند تا ایران را خوار کنند ولی با مجاهدت رزمندگان و صبر آزادگان موفق نشدند.

امام جمعهٔ موقت نوشهر گفت: ما نباید زحمات رزمندگان و ایثارگران و آزادگان را فراموش کنیم و لازم است قدردان آنان باشیم و راه شهدا را ادامه دهیم.