رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

خطیب جمعه ساری :مسوولان در رفع مشکلات مردم اهتمام بیشتری داشته باشند - نمایش محتوای خبر

 

 

خطیب جمعه ساری :مسوولان در رفع مشکلات مردم اهتمام بیشتری داشته باشند

حجت الاسلام ˈمحمد قاسمیˈ در خطبه های نمازجمعه این هفته ساری با اشاره به درپیش بودن تعطیلات نوروزی افزود: دولتمردان باید با اتخاذ را راهکارهای درست و اصولی ر رفع معضل گرانی بیش از پیش تلاش کنند.

وی اظهارداشت: توانمندان جامعه نیز در آغاز سال جدید باید کمک به مستمندان را فراموش نکنند تا با دستگیری فقرا و نیازمندان از اجر و ثواب اخروی برخوردار شوند.

وی گفت: نظام اسلامی به رغم تمامی دسایس سازمان یافته دشمنان در سال جاری در عرضه علم و فناوری به پیشرفت های عظیمی دست یافته است.

وی افزود: با تلاش و همت دولتمردان و دانشمندان جوان ، تحریم ها به فرصتی مطلوب برای پیشرفت و توسعه بیش ازپیش نظام اسلامی تبدیل شده است.

امام حمعه موقت ساری با اشاره به درپیش بودن میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار ، اظهارداشت: پرستاران باید رفتار و منش این بزرگ بانوی اسلام را الگوی خود قرار دهند.

حجت الاسلام قاسمی گفت: پرستاران باید با تاسی از خصوصیات اخلاقی حضرت زینب (س) ، زینب شناسی را مورد توجه بیش از پیش قرار دهند.

وی افزود: دولتمردان باید برای رفع معضلات و مشکلات پرستاران اهتمام داشته باشند.

امام جمعه موقت ساری در بخش دیگر از خطبه های نماز جمعه این هفته ، گفت: با گذشت بیش ازسه دهه از عمر با برکت نظام اسلامی ، اقشار مختلف مردم با حضور در عرصه های مختلف عشق و دلداگی خود را به انقلاب و ولایت فقیه نشان می دهند .

وی افزود: مسوولان نیز باید با تاسی از گفتمان امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی ، عشق و ارادت خود را به ولایت فقیه در عمل نشان دهند.

حجت الاسلام قاسمی گفت: مردم با قاطعیت در برابر کسانی که با گفتمان رهبری و ارزش های انقلاب اسلامی همراه نباشند ، ایستادگی خواهند کرد.