جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

خطیب جمعه ساری :مردم در انتظار خلق حماسه اقتصادی هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

خطیب جمعه ساری :مردم در انتظار خلق حماسه اقتصادی هستند

به گزارش ایرنا حجت الاسلام ˈمحمد قاسمیˈ در خطبه های نماز جمعه این هفته ساری با بیان اینکه حماسه سیاسی در خرداد ماه اخیر توسط مردم به بهترین وجه ممکن آفریده شد، افزود: اینک دولت به پاس قدردانی و بر حسب وظیفه باید در راستای رفع مشکلات مردم بکوشد.

وی از گرانی و بیکاری به عنوان بزرگترین مشکل اجتماعی مردم یاد و اظهار امیدواری کرد: با توجه آغاز تلاش مجدانه دولت یازدهم، یقینا این معضلات توسط رئیس جمهوری محترم و سایر دولتمردان به حداقل خواهد رسید.

خطیب جمعه ساری هفته دولت را هفته شفاف سازی و ارتباط هرچه بیشتر کابینه با مردم دانست و افزود: تمامی اقدامات دولتمردان باید در راستای خدمتگزاری به مردم ولایی میهن اسلامی باشد.

حجت الاسلام قاسمی به گسترش بیداری اسلامی در جهان اشاره و تصریح کرد:عاملان امپریالیسم نمی توانند با آزاد کردن امثال مبارک با این پدیده انقلابی مقابله کنند.

وی از وضعیت نابهنجار مصر، سوریه و بحرین اظهار تاسف کرد و گفت: مردم دنیا به برکت بیداری اسلامی و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب به هشیاری کافی دست یافته و هرگز اجازه نخواهند داد که متجاوزان به اهداف شوم خود برسند.

قاسمی از سازمان ملل انتقاد کرد و افزود: این تشکل به رغم همه ادعا ها ، در مقابل فجایح و جنایات کشورهای اسلامی ساکت و بی تفاوت است.

خطیب جمعه ساری از مبارزات حزب الله تحت رهبری سید حسن نصرالله تقدیر کرد و گفت: بر اساس وعده الهی، مسلمانان همواره در مقابل قدرت های بیگانه و زورگو پیروز خواهند شد.

وی از شهادت ˈ هادی باغبانیˈ خبر نگار و مستند ساز مازندرانی در سوریه اظهار تاسف کرد و به خانواده این شهید و جامعه مطبوعات استان و کشور تسلیت گفت.

امام جمعه موقت سازی ضمن تقدیر از تلاش مسوولان استانی برای احداث و ایجاد موزه دفاع مقدس با هزینه بیش از 27میلیارد ریال، با بیان اینکه قابلیت های فرهنگی مازندرانی برای کشور و حتی مردم استان ناشناخته است خواهان احداث موزه مازندران شد.