جهش تولید | دوشنبه، ۲۳ تیر ۱۳۹۹

خستگی راه در عملکرد بازیکنان اهوازی اثرگذار بود / آمل از تیم هماهنگی سود می‌برد - نمایش محتوای خبر

 

 

خستگی راه در عملکرد بازیکنان اهوازی اثرگذار بود / آمل از تیم هماهنگی سود می‌برد

علی مهدویان پس از دیدار حساس دور برگشت مرحله پلی‌آف لیگ برتر بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان کشور که با شکست نماینده خوزستان مقابل بسکتبالیست‌های آملی رقم خورد، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در آمل اظهار کرد: بازی زیبا و پرتحرکی را از دو تیم شاهد بودیم.

وی افزود: از عملکرد بازیکنانم رضایت ندارم زیرا می‌توانستند بهتر در زمین ظاهر شوند و تذکرهای کادر فنی را اجرا کنند.

مهدویان با اعلام اینکه خستگی زیادی در بسکتبالیست‌های اهوازی مشاهده می‌شد، ادامه داد: می‌توان گفت که این خستگی تا حدودی ناشی از مسافت طولانی راه بوده است.

وی تصریح کرد: در نیمه دوم دیدار به ویژه کوارتر چهارم در حالی که بازی برابر پیش می‌رفت نتیجه را واگذار کردیم و پس از دو شکست در مرحله پلی‌آف از راهیابی به جمع چهار تیم مرحله نیمه نهایی بازماندیم.

سرمربی تیم بسکتبال با ویلچر ملی حفاری خوزستان گفت: هم‌اکنون به جای آمادگی برای کسب رده اول تا چهارم لیگ برتر بسکتبال با ویلچر کشور باید خود را برای در اختیار گرفتن جایگاه پنجم تا هشتم آماده کنیم.

مهدویان با اشاره به تیم منظم بسکتبال با ویلچر آمل ادامه داد: این شهرستان از تیم خوب و منسجمی بهره می‌برد که جوانان و افراد با تجربه در ان در کنار یکدیگر درخشش مطلوبی دارند.

وی در پایان گفت: نماینده آمل از بازیکنان کمکی زیادی  از استان‌های دیگر در این تیم دارد که این مسئله در پیروزی‌های‌شان نقش مهمی دارند.
{jcomments off}