سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

خسارت 40 میلیارد ریالی سیل در سوادکوه - نمایش محتوای خبر

 

 

خسارت 40 میلیارد ریالی سیل در سوادکوه

عین‌الله طالبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سوادکوه با اشاره به وقوع سیل سوادکوه، گفت: وقوع سیل در شهرستان سوادکوه به راه‌های دسترسی و بسترهای اقتصادی و دامداری و کشاورزی آسیب وارد کرده است.

معاون فرماندار سوادکوه به برآورد اولیه خسارت سیل خردادماه در سوادکوه اشاره کرد و افزود: حدود 40 میلیارد ریال در سیل اخیر به سوادکوه آسیب وارد شده است.

وی با یادآوری اینکه خروج مسافران در مناطق مختلف سوادکوه که به دلیل سیل در مناطق ییلاقی و جنگلی و گردش‌پذیر سوادکوه حضور داشتند به عنوان اولویت ما در مدیریت بحران بوده است، خاطرنشان کرد: مرمت راه‌های دسترسی سوادکوه که در سیل اخیر دچار خسارت شده است توسط اداره راه و شهرسازی شهرستان در دست بررسی و اولویت‌بندی برای اقدامات مناسب است.

عضو شورای مدیریت بحران سوادکوه با بیان اینکه در سیل اخیر سوادکوه شاهد گرفتار شدن حدود هزار نفر در مناطق مختلف سوادکوه بوده‌ایم، گفت: حدود هزار نفر از مردم در مناطق «گزو»، «درا سله و شش رودبار» «انند و چرات»، «خطیر کوه» و ده‌ها دستگاه از انواع خودروها به دلیل سیل گرفتار شده بودند که با همکاری شهرداری‌ها و هلال احمر و راه و شهرسازی و ادارات و نهادهای سوادکوه شاهد حل مشکلات بوده‌ایم.

طالبی خاطرنشان کرد: در سیل اخیر سوادکوه به کسی آسیب نرسید.