جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

خسارت 150 میلیارد ریالی سرما به کشاورزی سوادکوه شمالی - نمایش محتوای خبر

 

 

خسارت 150 میلیارد ریالی سرما به کشاورزی سوادکوه شمالی

به گزارش خبرگزاری فارس از سوادکوه، محمدرضا منصوریان صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان سوادکوه شمالی با تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، گفت: تعامل با مسئولان ادارات و نهادها از اولویت‌های فرمانداری سوادکوه شمالی برای دستیابی به اهداف بوده است.

فرماندار سوادکوه شمالی با تاکید بر اینکه مسئولان باید تابع مقررات اداری باشند، افزود: مدیران ادارات و نهادها برای ابتدای سال آینده برنامه مدیریت عملکرد خود را در حوزه‌های عمومی و اختصاصی تدوین کنند تا فعالیت‌های سالانه آنان برنامه‌ریزی شود.

وی با بیان اینکه فرمانداری سوادکوه نحوه اجرایی شدن برنامه مدیریت عملکرد ادارات و نهادها را رصد خواهد کرد، خاطرنشان کرد: میزان اجرایی شدن برنامه‌های ادارات و نهادها در ارزیابی فرمانداری مورد توجه قرار خواهد گرفت.

منصوریان از خسارت 150 میلیارد ریالی برف و سرمای امسال به محصولات باغی و کشاورزی سوادکوه شمالی خبر داد و گفت: کمک دولت برای جبران خسارت به باغداران سوادکوه شمالی را خواستار هستیم.

رئیس شورای اداری شهرستان سوادکوه شمالی، سیاست خارجی دولت را مناسب توصیف کرد و افزود: نماینده اتحادیه اروپا با شخصیت‌های کشور دیدار کردند و برخی اتفاقات نباید این دیدارها را کمرنگ کند.