جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۱ مرداد ۱۳۹۹

خسارت سیل به 7 واحد تولیدی در شهرک صنعتی نوشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

خسارت سیل به 7 واحد تولیدی در شهرک صنعتی نوشهر

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، عباسعـلی وفایی‌نژاد در بازدید از بخش‌های سیل‌زده شهرک صنعتی نوشهر، گفت: هدف از این بازدید میدانی بررسی و برآورد حجم خسارات وارده به زیرساخت‌های این شهرک صنعتی و تعدادی از واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در آن  بوده که نسبت به تنظیم گزارشات مربوط به این خسارات نیز اقدامات لازم صورت گرفته است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران افزود: شهرک‌ها و نواحی صنعتی به عنوان مراکز کار و تولید و اشتغال محسوب می‌شوند و سیل اخیر سبب خسارات عمده‌ای در بخش زیرساخت‌های شهرک صنعتی نوشهر و واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در آن شده است.

وفایی‌نژاد بیان داشت: بر اثر جاری شدن سیل و آبگرفتگی معابر ورودی شهرک صنعتی نوشهر ، با امداد‌رسانی و کمک به واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در این شهرک صنعتی  نسبت به رفع آبگرفتگی و جلوگیری از خسارات به بخش‌های مختلف این واحدها و شهرک صنعتی  اقدام شده است.

وی اظهار داشت: با بررسی و جمع‌بندی گزارش خسارات و ارائه به ستاد بحران مستقر در استانداری مازندران نسبت به تأمین اعتبار خسارات وارده اقدام می‌شود.

وفایی‌نژاد تصریح کرد : در جریان سیل اخیر  به 7 واحد تولیدی و صنعتی و بخش‌هایی از زیرساخت‌های شهـرک صنعتی نوشهر شامل کانال هدایت آب‌های سطحی، سیستم آبرسانی، فضای سبز و آسفالت داخلی شهرک ، خساراتی وارد شده است.