سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

خرید 20 میلیون تومان کتاب برای کتابخانه‌های عمومی مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

خرید 20 میلیون تومان کتاب برای کتابخانه‌های عمومی مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی مازندران، عبدالحسین باقری از خرید 20 میلیون تومان کتاب برای کتابخانه‌های عمومی استان از نمایشگاه بزرگ کتاب تهران خبر داد.

سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی مازندران با بیان اینکه 60 نفر از کارشناسان ستادی، روسای ادارات، مسئولان و کتابداران کتابخانه‌های عمومی استان از نمایشگاه بزرگ کتاب تهران بازدید کردند، اظهار داشت: در این بازدید کتاب‌هایی به ارزش 20 میلیون تومان برای کتابخانه‌های عمومی استان خریداری شده است.

وی با اشاره به تاسیس کتابخانه‌های عمومی جدید و کمبود منابعی که از گذشته در برخی از کتابخانه‌های عمومی بوده است، گفت: کتاب‌های خریداری شده در حوزه کتاب‌های مرجع، مازندران شناسی، دینی، تاریخی، دانشگاهی بودند که بر اساس نیاز مراجعه‌کنندگان و تقاضای موجود در راستای غنی‌سازی منابع کتابخانه‌ای بوده است.

باقری افزود: روزآمدی منابع در کتابخانه‌های عمومی برای پاسخگویی مناسب به جامعه از دغدغه‌های مدیریت استان بوده و تامین کتاب‌های ارزنده برای همه اقشار جامعه و سلائق مختلف از ضروریاتی است که در کتابخانه‌ها لحاظ می‌شود.