جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

خرید مرکبات از باغداران مازندرانی آغاز شد/ اعتبار 20 میلیارد ریالی برای خرید مرکبات - نمایش محتوای خبر

 

 

خرید مرکبات از باغداران مازندرانی آغاز شد/ اعتبار 20 میلیارد ریالی برای خرید مرکبات

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: سازمان تعاون روستایی مازندران از امروز نسبت به شناسایی باغ‌ها و خرید مرکبات با قیمت 900 تومان از باغدار اقدام می‌کند.

خرید مرکبات از باغداران مازندرانی آغاز شد/ اعتبار 20 میلیارد ریالی برای خرید مرکبات

دلاور حیدرپور امروز در گفت‌و‌گو با خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، درباره ساماندهی بازار مرکبات، اظهار کرد: بازاریابی مناسب برای عرضه مرکبات یکی از دغدغه‌های سازمان جهاد کشاورزی است که باید هماهنگی لازم با سایر استان‌ها انجام شود تا محصول با کیفیت و قیمت مناسب به دست مصرف‌کننده برسد و تولید‌کننده به سود منطقی و منصفانه دست یابد.

وی افزود: برنامه‌ریزی در راستای عرضه مستقیم مرکبات به سایر استان‌ها، توسعه صادرات و خرید و ذخیره‌سازی میوه شب عید با هم‌افزایی دستگاه‌هایی اجرایی ضروری است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران ادامه داد: 15 غرفه از سوی میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران در اختیار سازمان تعاون روستایی مازندران قرار می‌گیرد تا نسبت به عرضه مستقیم کیوی و مرکبات از استان انجام شود.

این مسؤول تصریح کرد: سازمان تعاون روستایی کشور، لیست درخواست استان‌هایی که تقاضا برای میوه شب عید از مازندران دارند را به سایر سازمان تعاون روستایی مازندران اعلام می‌کند تا عرضه مستقیم و نیاز میوه شب عید انجام شود.

حیدرپور خاطرنشان کرد: سازمان تعاون روستایی مازندران از امروز نسبت به شناسایی باغ‌ها و خرید مرکبات با قیمت 900 تومان از باغدار اقدام می‌کند.

وی در پایان گفت: سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور حداقل باید 20 میلیارد ریال اعتبار برای خرید مرکبات به حساب مدیریت تعاون روستایی استان واریز کند.