جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

خروش مردم غرب مازندران در حمایت از مردم فلسطین در خیابان ها جاری شد - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

خروش مردم غرب مازندران در حمایت از مردم فلسطین در خیابان ها جاری شد

خروش مردم غرب مازندران در حمایت از مردم فلسطین در خیابان ها جاری شد


مردم ولایت مدار و روزه دار غرب مازندران در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضوری گسترده ، منسجم و همصدا با دیگر شهرها به منظور حمایت از مردم مظلوم و بی گناه فلسطین به خیابان ها آمده تا خشم و انزجار خود را از جنایت رژیم صهیونیستی اعلام کنند.

خروش مردم غرب مازندران در حمایت از مردم فلسطین در خیابان ها جاری شد

به گزارش خبرنگاران ایرنا از شهرستان های نور، نوشهر ، چالوس ، عباس آباد ، کلاردشت ، تنکابن و رامسر از ساعت 10 و 30 دقیقه درمیادین شهری و خیابان های منتهی به میعادگاه مصلی نماز جمعه برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس حضوری سراسر اقتدار و پرشور دارند.

روزه داران غرب مازندران با سر دادن شعارهایی چون داعشی و تکفیری عامل اسرائیل اند، با همه جنایت گروهکی ذلیل اند، در کشتن مسلمان در هر دیار و کشور ، داعشی و اسرائیل متحد یکدیگر، فریاد یک امت، نجات قدس است، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آل سعود بار دیگر به جهانیان نشان می دهند که در سایه اتحاد و همدلی امت های اسلامی ، رژیم غاصب صهیونیستی نابود می شود.

جنایات رژیم صهیونیستی در نوارغزه و کشتار فاجعه آمیز مردم این منطقه و مجروح کردن هزاران تن از مردم بی گناه و مظلوم فلسطین ، دل ها را به درد آورده و خروش ملت ایران را کوبنده تر نموده است.