جهش تولید | جمعه، ۲ آبان ۱۳۹۹

خدا محوری از بارزترین شاخصه های امام راحل در حکومت داری بود - نمایش محتوای خبر

 

 

خدا محوری از بارزترین شاخصه های امام راحل در حکومت داری بود

به گزارش خبرنگار ایرنا ، حجت الاسلام ˈ عباسعلی ابراهیمی ˈ روز سه شنبه در مراسم گرامیداشت بیست و چهارمین سالروز ارتحال امام خمینی ( ره) که در حسینیه قتلگاه بهشهر برگزار شد اظهار داشت : قیام و نهضت امام راحل متاثر از خدامحوری بود و مسوولان باید روش امام (ره) را الگوی خود در انجام امور قرار دهند.

وی بیان داشت : در سالی که بنا به فرمایش مقام معظم رهبری سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نامگذاری شده است، رسالت ستاد بزرگداشت امام راحل(ره) نیز برای شناساندن این بزرگ مرد به عنوان الگویی برتر، سنگین تر است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران افزود : امسال نیز عزم جدی و اراده مردم در خلق حماسه سیاسی و رقم زدن برگ زرین دیگری در نظام مردم سالاری دینی، علاوه بر اینکه موجب اتکا و اعتماد سازی دوستان جمهوری اسلامی می شود، پیام اقتدار و سربلندی کشور اسلامی را بار دیگر به دشمنان ایران اسلامی گوش زد خواهد کرد.

حجت الاسلام ابراهیمی ادامه داد : بیداری اسلامی منطقه را بر ضد سیاست های امریکایی و صهیونیستی خواند و افزود: افکار و اندیشه های حضرت امام (ره)، امروزه در راه مبارزه با سیاست های استعماری و استکباری موثر است.

وی گفت : حضرت امام با بوجود آوردن انقلاب اسلامی مستضعفان عالم را عاشق اسلام کرد و سبب زنده شدن وحدت و یکپارچگی و روحیه ظلم ستیزی در جهان شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران به انتخابات 24 خرداد ماه اشاره کرد و گفت : خلق حماسه سیاسی نیازمند روحیه جهادی دوران دفاع مقدس است و تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در خلق حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی به طور قطع در 24 خرداد محقق می شود.

ابراهیمی ادامه داد : حضور گسترده مردم در تحقق حماسه سیاسی نقش اصلی را دارد بطوری که این حماسه آفرینی در شکوفایی اقتصادی و رشد و توسعه همه جانبه کشور تاثیرگذار خواهد بود.