سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

خبرنگاران ستاد تسهیلات سفر مازندران تجلیل شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

خبرنگاران ستاد تسهیلات سفر مازندران تجلیل شدند

هادی ابراهیمی در نشست تجلیل از خبرنگاران خبرگزاری‌های مستقر در ستاد تسهیلات سفر مازندران و پایگاه‌های خبری اظهار داشت: می‌توانم شهادت دهم که هرجا در استان توفیقاتی داشتیم، رسانه‌ها در کنار مسئولان بودند و به عنوان مشاوران امین و شایسته، اطلاع‌رسانی کردند.

وی با بیان اینکه رسانه‌ها هم اطلاع‌رسانی می‌کردند و هم نارسایی‌ها را به نقد می‌کشیدند، گفت: با رسانه‌ها دوست و رفیق هستیم و بعید می‌دانم رابطه‌ای که بین مدیران و رسانه‌های مازندران وجود دارد در جای دیگری هم دیده شود.

ابراهیمی یادآور شد: نگاه ما این بود که به صورت ویژه از خبرنگاران مستقر در ستاد تسهیلات سفر مازندران، تجلیل کنیم و دغدغه ما این بود که خبرنگاران، مورد غفلت قرار نگیرند.

وی با بیان اینکه سال 92، شروع خوبی در استان داشتیم، تصریح کرد: سال گذشته هم استان توفیقاتی را شاهد بود، ضمن اینکه در برخی موارد هم نارسایی داشتیم و این طبیعت کار است.

این مسئول با اشاره به اینکه بیش از 24 میلیون مسافر وارد استان شد، افزود: از این میزان، بیش از 13 میلیون نفر در استان اقامت کردند.

معاون سیاسی استاندار مازندران خاطرنشان کرد: مردم مازندران در پذیرایی از میهمانان نوروزی، هنرنمایی کردند و از همه مهم‌تر اینکه اعضای ستاد تسهیلات سفر هم در کنار مردم بودند.