سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

خبرنگاران حوزه بسیج رسانه نوشهر تجلیل شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

خبرنگاران حوزه بسیج رسانه نوشهر تجلیل شدند

به مناسبت روز خبرنگار، خبرنگاران حوزه بسیج رسانه نوشهر تجلیل شدند.

خبرنگاران حوزه بسیج رسانه نوشهر تجلیل شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نوشهر، به مناسبت روز خبرنگار، از خبرنگاران حوزه بسیج رسانه نوشهر تقدیر شد.

فرمانده سپاه ناحیه نوشهر در این مراسم با بیان اینکه خبرنگاری شغل نیست بلکه انگیزه خاصی است که در درون خبرنگاران برای کمک به انقلاب و جامعه اسلامی است، گفت: خبرنگاران پل ارتباطی بین مردم و مسؤولان را برقرار می‌کنند و با تجزیه و تحلیل مسائل، کمک‌ حال مردم و مسؤولان هستند.

مرتضی رمضانی با تأکید بر اینکه اگر اقداماتی در نقطه‌ای انجام شود به واسطه حضور خبرنگاران، مردم به حقایق وقایع اطلاع پیدا می‌کنند، تصریح کرد: باید این روحیه در خبرنگاران تقویت شود تا در مقابل تمام رسانه‌های دروغین که بر علیه این نظام و دستاوردهای انقلاب سخن می‌رانند اطلاع‌رسانی کنند و مطمئناً در مقابل رسانه‌های خارجی موفق می‌شوند.

این مسؤول خاطرنشان کرد: بخشی از این مأموریت در تبیین فرمایشات رهبری و شعار سال توسط خبرنگاران محقق می‌شود و برای بیدار کردن مردم باید تبیین بیانات رهبری باشد تا قدم‌های مثبتی در این راه بردارند.

وی گفت: این شهادت‌طلبی، ولایت‌مداری و ولایت‌‎پذیری جوانان امروز در دفاع مقدس با حضور اصحاب رسانه که بخشی از صدور انقلاب به خارج از مرزها توسط خبرنگاران صورت گرفت و بعد از انقلاب با توجه به هجمه فرهنگی دشمن در این نظام نقش موثر خبرنگاران قابل ستایش است.

به گزارش فارس، در پایان این جلسه از خبرنگاران حوزه بسیج رسانه شهرستان نوشهر به مناسبت هفته خبرنگار با اهدای لوح و هدیه تجلیل شد.