سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

خبرنگاران اثرگذارترین قشرجامعه درانتقال ارزش های نظام اسلامی هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

خبرنگاران اثرگذارترین قشرجامعه درانتقال ارزش های نظام اسلامی هستند

به گزارش ایرنا،ˈسیدقدیر رضایی ˈ پنجشنبه شب در آیین تجلیل ازخبرنگاران این شهرستان افزود: خدمات این فعالان عرصه اطلاع رسانی در بیش از سه دهه از پیروزی انقلاب اسلامی زمینه امید، نشاط و بالندگی را در کشور ایجاد کرده است.

وی با اشاره به 17 مرداد سال 77 سالروز شهادت شهیدˈ محمود صارمیˈ گفت : این شهید در دفاع از ارزش ها ، آرمان های انقلاب و انتقال اندیشه های امام راحل (ره ) جانش را تقدیم این انقلاب کرد.

وی همچنین خواستار تلاش بیشتر خبرنگاران در معرفی جایگاهشان به مسوولان شد و اظهار داشت: شاید عده ای از مسوولان از نوع خدمات و نقشی که خبرنگاران درجامعه ایفا می کنند اطلاع چندانی نداشته باشند که باید دراین زمینه برنامه ریزی بیشتری صورت گیرد.

حجت الاسلام ˈ محمد مهدی راشدی ˈ امام جمعه چالوس نیز رسالت خبرنگاران را همانند رسالت پیامبران در جامعه دانست و امانتداری، صداقت ، اخلاق و داشتن تقوای الهی را جزو ویژگی های برجسته آنان معرفی کرد.

وی افزود : خدمات این قشر از جامعه در ترویج فرهنگ معارف اسلامی ، روحیه شهادت طلبی و انعکاس خدمات نظام جمهوری اسلامی برکسی پوشیده نیست.

وی دقت ، صحت و اطلاع رسانی بموقع را جزو رسالت ذاتی خبرنگاران در عرصه اطلاع رسانی برشمرد و گفت: این فعالان عرصه اطلاع رسانی باید با شناسایی مشکلات و نارسایی های موجود و به دوراز هرگونه سیاه نمایی و غرض ورزی در جهت انتشار آن تلاش کنند.

دست کم 50 خبرنگار در شهرستان چالوس فعالیت دارند.