جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

خانواده و زندگی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

خانواده و زندگی

Loading the player...

برنامه ای با ساختار ترکیبی گزارشی، به تهیه کنندگی سید محمد رضا باقری مفیدی می باشد که روزهای زوج هفته ،از ساعت 11:20به مدت 45 دقیقه و به صورت زنده از سیمای مرکز مازندران پخش می شود.
این برنامه که با فرم مجله ای می باشد ، به این شکل است که مجری برنامه به عنوان حلقه ارتباط بین ایستگاههای آیتمی برنامه نقش آفرینی میکند و در هر بخش به صحبت با کارشناس مربوط به آن می نشیند. ایستگاههایی که از نظر محتوایی ، دارای پتانسیل مفهومی و نظری می باشند در بخش کارشناس آورده می شود و ایستگاههایی که قابلیت بصری شدن را دارند به صورت گزارشی و پرتابل تهیه می شود. به منظور پرهیز از شلوغ شدن آیتمی و نیز تنوع  مناسب در هر برنامه تعدادی از ایستگاههای یاد شده به فراخور آورده می شود.
بخش دیگری از برنامه پیامک خواهد بود که در هر برنامه یک موضوع ارائه می شود که این موضوعات عموما مرتبط با موضوع کارشناسی برنامه می باشد و نظرات بینندگان در این زمینه و یا سوالات آنان پاسخ داده میشود .
پرداختن به مناسبتهای تقویمی و موضوعات روز و متناسب با فصل در استان از الزامات برنامه های روتین می باشد که در این برنامه نیز در زمان پخش به آن توجه خواهد شد.
این برنامه از دو مجری بهره خواهد برد که هر یک اجرای تعدادی از آیتمها را بر عهده دارند.
آیتمهای برنامه عبارتند از:پلاتوی مجری ، کارشناسی گزارش،ایستگاه سلامت،ایستگاه تغذیه،ایستگاه تربیت،ایستگاه مد،ایستگاه تکنولوژی،ایستگاه آموزش،ایستگاه اوقات فراغت ،ایستگاه روانشناسی و مشاوره وایستگاه فرهنگی و تاریخی می باشد.که درهر برنامه به فراخور به تعدادی از این موضوعات پرداخته می شود.

 

سال تولید: اردیبهشت 95

تهیه کننده:محمد رضا مفیدی
کارگردان ویدئو:حسین یوسفی
دستیار تولید:محمد اسدی شهابی
دکوراتور:حسین ضیائی
مجری:هادی میرقربانی-اسفندیاری
منشی صحنه:معصومه قاسمی
نورپرداز:هادی بیات
دستیار نور:مهدی بهارفر
صدابردار:نورالله طور سوادکوهی
تصویربرداران:مجید مشایخی فر-علی اعظم جعفر نژاد-علی اکبر پارسی نژادجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام خدا قوت برنامه بسیار عالیست MOSAPOR ۱۳۹۵/۰۳/۱۸ ۰۹:۵۵
برنامه در حد متوسطی می باشد . اقدس ۱۳۹۵/۰۵/۵ ۰۸:۰۳

اقدس
برنامه در حد متوسطی می باشد .
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۵/۵ ۰۸:۰۳ در پاسخ MOSAPOR
MOSAPOR
سلام خدا قوت برنامه بسیار عالیست
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۳/۱۸ ۰۹:۵۵