جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۹ تیر ۱۳۹۹

خانه وزنه برداری مازندران تا پایان امسال به بهره برداری می رسد - نمایش محتوای خبر

 

 

خانه وزنه برداری مازندران تا پایان امسال به بهره برداری می رسد

عباس رحیمی ˈ روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : سال گذشته 550 میلیون تومان اعتبار از طرف اداره کل ورزش و جوانان مازندران برای ساخت این طرح اختصاص یافت و در صورت ادامه حمایت های انجام شده ، این مکان در 9 ماه آینده آماده بهره برداری است .

وی بیان داشت : در ماه های گذشته 12 مجموعه وزنه برداری و 10 میله آموزشی برای شهرستان های مختلف استان خریداری شد که این روند اگر ادامه پیدا کند می تواند منجر به شناسایی استعدادهای جدید این رشته در شهرهای مختلف شود .

رییس هیات وزنه برداری مازندران افزود : فدراسیون وزنه برداری توجه ویژه ای به هیات های وزنه برداری استان های مختلف، به خصوص مازندران دارد و در این مدت با وجود تمامی محدودیت های موجود، اقدام به خرید تجهیزات وزنه برداری و واگذاری آن به هیات های وزنه برداری کرده است.

رحیمی با بیان اینکه توجه هر چه بیشتر فدراسیون وزنه برداری به هیات های استانی، باعث اعتلای این رشته در کشور خواهد شد، افزود: در کنار این توجه، هیات های استانی وظیفه دارند با تلاش مضاعف در راه پرورش استعدادهای ناب وزنه برداری گام بردارند .

وی به برگزاری مسابقات مختلف قهرمانی در استان اشاره کرد و افزود : هیات وزنه برداری مازندران به عنوان تنها هیات وزنه برداری در کشور اقدام به برگزاری رقابتهای رده سنی نونهالان کرد.

رییس هیات وزنه برداری مازندران ادامه داد : مازندران در مسابقه های وزنه برداری رده های مختلف سنی کشور حضور گسترده ای دارد و سعی می کنیم با برگزاری منظم لیگ استانی و شناسایی هرچه بیشتر نخبه گان وزنه برداری در مسابقات مختلف همواره یکی از مدعیان قهرمان باشیم.