جهش تولید | شنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

حمل و نقل مازندران با برطرف شدن مشکل جاده فیروزکوه روان‌تر می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

حمل و نقل مازندران با برطرف شدن مشکل جاده فیروزکوه روان‌تر می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، آیت‌الله نورالله طبرسی در جمع مدیر و جمعی از پرسنل حوزه حمل و نقل و پایانه‌های استان مازندران، اظهار کرد: حمل و نقل یکی از ارکان پیشرفت و توسعه کشور است و جایگاهی محوری دارد به طوری که اگر یک روز فعالیت‌های حوزه حمل و نقل تعطیل شود، همه کشور تعطیل است.

وی با اشاره به اجتماعی و ملی بودن حمل و نقل، افزود: سازمان حمل و نقل در قبل از انقلاب، دوران جنگ تحمیلی و چه بعد از انقلاب توانسته است خود را به خوبی نشان دهد.

نماینده ولی فقیه در مازندران ادامه داد: این اواخر نیز در عزاداری محرم و جابه‌جایی 1.5 میلیون زائر حرم امام حسین (ع) و شهدای دشت کربلا، جایگاه ارزشمند خود را به خوبی نشان داد.

آیت‌الله طبرسی با بیان اینکه حمل و نقل در سرمایه‌گذاری کشور نقش مهمی دارد، گفت: همراهی رانندگان با مسافر و فرهنگ رانندگی و حمل و نقل روان باید به خوبی در کشور انجام شود.

وی با اشاره به کشته شدن سالانه 3 هزار نفر در جاده‌های کشور، تصریح کرد: محورهای مواصلاتی کشور نیاز به توجه دارند، در مازندران نیز اگر مشکل جاده فیروزکوه برطرف شود، حمل و نقل استان روان‌تر می‌شود.

نماینده ولی فقیه در مازندران در پایان ضمن قدردانی از فعالیت‌های حمل و نقل و پایانه‌های مازندران، گفت: البته لازم است تا این سازمان مهم، تکانی به خود دهد تا شاهد رونق بیشتر جاده‌های مازندران باشیم.