رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

حمل مشعل المپیاد کارگری در تنکابن - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

حمل مشعل المپیاد کارگری در تنکابن

حمل مشعل المپیاد کارگری در تنکابن


مشعل المپیاد کارگری صبح امروز وارد سیزدهمین شهر برگزاری این مسابقات یعنی تنکابن شد.

حمل مشعل المپیاد کارگری در تنکابن

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان تنکابن، مشعل نخستین بازی‎های المپیاد فرهنگی ورزشی، کارگران ایران که از 29 بهمن از شرقی‌ترین شهر مازندران از مرز شلمچه وارد این استان شده بود، صبح امروز در شهرستان تنکابن حمل شد.

این مشعل در مسیر حرکت خود از گلوگاه تا رامسر که میزبان برگزاری این مسابقات هستند، حمل می‌شود و قرار است در روز افتتاحیه این مسابقات که حضور رئیس مجلس شورای اسلام، وزاری تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ورزش و جوانان برگزار می‌شود به شهرستان ساری محل برگزاری مراسم افتتاحیه این مسابقات برسد.

مراسم حمل مشعل المپیاد کارگری در سیزدهمین شهر میزبان این مسابقات با حضور ورزشکاران، کارگران و مردم از مقابل مجتمع رشد این شهرستان که وابسته به آموزش و پرورش تنکابن است به فاصله چهار کیلومتر به سالن برگزاری این مسابقات حمل شد.

تنکابن میزان 40 شطرنج‌باز المپیاد کارگری کشور است.

رئیس اداره ورزش و جوانان تنکابن در حاشیه مراسم حمل شطرنج در جمع خبرنگاران گفت: از فردا تا پنج‌شنبه اسکان و اقامت ورزشکاران انجام می‎شود.

روح‌الله امین شکوهی، زمان برگزاری این مسابقات را روزهای شنبه و یک‎شنبه هفته جاری اعلام کرد و اذعان داشت: شرایط میزبانی این مسابقات در تنکابن فراهم شده است.

به گزارش فارس؛ مازندران در نخستین دوره مسابقات المپیاد کارگری کشور میزان 2 هزار ورزشکار در 26 رشته ورزشی با در دو بخش بانوان و آقایان است که از تعداد ورزشکاران حاضر در این مسابقات 335 نفر را بانوان تشکیل می‎دهند.