سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

حمله آمریکا به یمن اثبات غیر‌قابل اعتمادی مورد نظر مقام معظم رهبری به آمریکاست - نمایش محتوای خبر

 

 

حمله آمریکا به یمن اثبات غیر‌قابل اعتمادی مورد نظر مقام معظم رهبری به آمریکاست

امام جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به خوی تجاوز‌گری آمریکا، حمله آمریکا به یمن را اثبات غیر‌قابل اعتمادی مورد نظر مقام معظم رهبری به آمریکا است.

حمله آمریکا به یمن اثبات غیر‌قابل اعتمادی مورد نظر مقام معظم رهبری به آمریکاست

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت‌الاسلام احمد قربانی در خطبه‌های نماز جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به ویژگی‌های امام سجاد(ع) از دیدگاه امام محمد باقر(ع)، گفت: قرائت نماز با حضور قلب، اقامه نماز به طوری که آخرین نماز ایشان باشد، اهدای صدقه و گریستن مداوم بر امام حسین(ع) برخی از ویژگی‌های امام سجاد(ع) بود.

امام جمعه پل‌سفید سوادکوه با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر یکی از دستورات مهم و اساسی دینی است، افزود: آمر به معروف و ناهی از منکر باید خود عامل باشد تا اثر‌گذاری آن تقویت شود.

وی با اشاره به سالروز شهادت شهید شوشتری، خاطر‌نشان کرد: وحدت شیعه و سنی از اولویت‌های شهید شوشتری و همکاران ایشان بود.

قربانی به سالروز خاک‌سپاری پیکر امام حسین(ع)، اشغال خرمشهر، روز پیوند اولیا و مربیان و رحلت آیت‌الله مهدوی‌کنی اشاره و اظهار کرد: بمباران مجلس عزا در یمن توسط آل‌سعود به عنوان یزیدیان زمان و حمله به عزاداری‌های حسینی در افغانستان و نیجریه و حمله آمریکا به یمن اثبات غیر‌قابل اعتمادی مورد نظر مقام معظم رهبری به آمریکا است.

خطیب جمعه پل‌سفید سوادکوه با تقدیر از برگزاری با‌شکوه عزاداری‌های حسینی در سوادکوه، گفت: نظام اسلامی ایران با زنده‌نگهداشتن نام و یاد حسینی، زنده و مقتدر است.