جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

حمایت سازمان صنعت از طرح‌های دانش‌بنیان در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

حمایت سازمان صنعت از طرح‌های دانش‌بنیان در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، محمد محمدپور عمران پیش ‌از ظهر امروز با حضور در سازمان پارک علم و فناوری مازندران که برای امضاء تفاهمنامه همکاری در این سازمان حضور یافت، اظهار داشت: برای توسعه همکاری این سازمان از صاحبان ایده در کنار پارک علم و فناوری حمایت می‌کنیم.

وی با اشاره به تلاش‌های انجام شده در دو سال گذشته برای توسعه و تجهیز پارک علم و فن‌آوری مازندران گفت: گفتمان دانش محور و دانش بنیانی را یک گفتمان ارزشمند و مقدس است و تکمیل زنجیره علم و فناو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ری و تولید محصولات در کشور نیاز است.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت مازندران تجاری‌سازی و ثروت آفرینی را از رسالت‌های پارک علم و فناوری مازندران اعلام کرد و گفت: برای توسعه فعالیت‌های پارک علم و فناوری مازندران نیاز است همه دستگاه‌های اجرای با این سازمان همکاری مناسب داشته باشند.

وی رقابت جهانی بدون توجه به فرایندهای بهبود محصولات با استفاده از نوآوری و تکنولوژی های جدید را غیر ممکن اعلام کرد و گفت: اقداماتی در دستور کار قرار گیرد که شکاف بین دانش و تولید تجاری محصول کاهش پیدا کند.

محمدپور عمران شناخت بازار و سلیقه مشتریان و نیازسنجی دقیق را مهم ارزیابی کرد و گفت: سازمان صنعت، معدن و تجارت از حضور نخبگان و صاحبان ایده در کارخانجات و شرکت‌های صنعتی حمایت می‌کند.

به گزارش فارس، در پایان مراسم تفاهمنامه همکاری پارک علم و فناوری مازندران و سازمان صنعت، معدن و تجارت به امضای روسای دو سازمان رسید.