سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

حمایت دولت یازدهم از ورزشکاران المپیکی/ تلاش ورزشکاران با کسب مدال رنگارنگ تجلی می‌یابد - نمایش محتوای خبر

 

 

حمایت دولت یازدهم از ورزشکاران المپیکی/ تلاش ورزشکاران با کسب مدال رنگارنگ تجلی می‌یابد

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با اشاره به حمایت دولت یازدهم از ورزشکاران المپیکی، گفت: تلاش ورزشکاران با کسب مدال رنگارنگ تجلی می‌یابد.

حمایت دولت یازدهم از ورزشکاران المپیکی/ تلاش ورزشکاران با کسب مدال رنگارنگ تجلی می‌یابد

علیرضا یونسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: ورزش یکی از مواردی است که مازندران در سطح کشور شاخص و سرآمد کرده است.

وی افزود: وجود ورزشکاران مدال‌آور، قهرمان و پهلوان در این استان باعث افتخار بوده و باید بیشتر از گذشته به آنها توجه شود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با بیان اینکه تاریخ مازندران به قدمت تاریخ ایران اسلامی بوده و این استان از عظمت و بزرگی برخوردار است، تصریح کرد: مازندران در بسیاری از عرصه‌های علم، فرهنگ، هنر، سیاست، دینداری، اندیشه، فقاهت، ورزش، هنر و صنعت سرآمد است و در عرصه ورزشی هم همانند نگینی بر انگشتری ورزش کشور می‌درخشد.

این مسؤول ادامه داد: ورزشکاران مازندرانی در سطح کشور شاخص و سرآمد هستند و بدون شک کسب 13 سهمیه حضور ورزشکاران در المپیک بدون پشتکار، همراهی و هماهنگی بین همه ارگان‌ها، همت بلند ورزشکاران پاک و باشرافت، همراهی و همکاری خانواده و فرزندان قهرمانان مسیر نمی‌شد.

یونسی با اشاره به اینکه جدایی و دوری از خانواده به مدت چندین ماه سخت است، بیان کرد: امیدواریم تلاش ورزشکاران ملی‌مان با کسب مدال‌های رنگارنگ منجر به نتیجه شود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با تاکید بر اینکه کسب سهمیه المپیک و حضور در این رویداد بزرگ دنیا طی فرآیند طولانی با تعامل وزارت ورزش و جوانان و اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران محقق شد، ادامه داد: رئیس جمهور از یک سال گذشته بر روند ورزشکاران المپیکی نظارت داشته و امید داریم نماد تلاش و استقامت ورزشکاران با مدال‌آوری در المپیک تجلی یابد.

این مسؤول خاطرنشان کرد: دعای خیر همه مردم ایران بدرقه راه ورزشکاران خواهد بود و مردم دل‌شان به همراه ورزشکاران در میادین المپیک می‌تپد.