سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

حمایت آملی‌ها از 873 دانش‌آموز و دانشجو در جشن عاطفه‌ها - نمایش محتوای خبر

 

 

حمایت آملی‌ها از 873 دانش‌آموز و دانشجو در جشن عاطفه‌ها

معاون استاندار مازندران از حمایت آملی‌ها از 873 دانش‌آموز و دانشجو در جشن عاطفه‌ها خبر داد.

حمایت آملی‌ها از 873 دانش‌آموز و دانشجو در جشن عاطفه‌ها

احمد منفرد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل، در مورد آغاز جشن عاطفه‌ها و کمک مردم به دانش‎‌آموزان و دانشجویان نیازمند، اظهار کرد: مرحله نخست جشن عاطفه‌ها در این شهرستان با برپایی چادرهایی از سوی اداره کمیته امداد امام خمینی این شهرستان آغاز شده است.

وی با اعلام یاری آملی‌ها در جشن عاطفه‌ها با حمایت از 873 دانش‌آموز و دانشجو، افزود: با برگزاری جشن عاطفه‌ها فرصت مناسبی فراهم شد تا مهرورزی و عدالت‌ورزی در بین مردم برقرار شود.

این مسؤول با بیان اینکه در جشن عاطفه‌ها نهادهای دولتی و خصوصی ایفای نقش می‌کنند، یادآور شد: جشن عاطفه‌ها مراسمی نمادین برای دستگیری از نیازمندان از سوی همه اقشار مردم است تا بهانه‌ای برای نزدیکی قلوب و دلها فراهم شده و انسان‌دوستی ترویج شود.

منفرد با اعلام اینکه در مقابل نیازمندان و محرومان جامعه مسؤول هستیم، ادامه داد: مردم و مدیران باید همه فرزندان کشور را فرزند خود بدانند و نباید دانش‌آموزان و دانشجویان مستعد به دلیل فقر مالی از ادامه تحصیل محروم شوند.

فرماندار ویژه آمل با بیان اینکه برگزاری جشن عاطفه‌ها در خودسازی و پرداختن به درون بسیار مهم است، یادآور شد: خانواده‌ها و والدین می‌توانند به همراه فرزندان خود پای صندوق‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی حاضر شوند تا فرزندان را از کودکی نسبت به انجام اعمال خیر ترغیب کرده و نشان دهند که همه در کنار هم مسؤول هستیم.

این مسؤول برگزاری جشن عاطفه‌ها را برای ترویج و اشاعه فرهنگ مهربانی و حس نوع‌دوستی در جامعه مهم ارزیابی کرد و گفت: با حضور مردم آمل در جشن عاطفه‌ها بار دیگر برگ زرینی از حضور حماسی رقم خورده و آملی‌ها نشان دادند نه تنها در ایام انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس، دفاع حرم اهل بیت بلکه در کمک به همنوع هم شاخص هستند.