جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی ازجمله رویکردهای اصلی دولتمردان است - نمایش محتوای خبر

 

 

حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی ازجمله رویکردهای اصلی دولتمردان است

به گزارش خبرنگار ایرنا ، ˈعلی باباییˈ روز یکشنبه در نشست بررسی مشکلات شرکت نکا چوب گفت: برای دستیابی به اهداف مورد و خلق حماسه اقتصادی باید از تمام امکانات و ظرفیت ها به شکل مطلوب استفاده شود.

وی افزود: دولت نسبت به رفع مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی و همچنین افزایش صادرات و کاهش وابستگی به درآمدهای نفتی کشور اهمتام ویژه ای دارد و برای دستیابی به اهداف مورد نظر در این بخش ازهیچ تلاش و کوششی دریغ نمی شود.

مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی مازندران اظهارداشت: حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی علاوه بر اشتغالزایی پایدار ، افزایش صادرات در رونق اقتصادی منطقه نیز سهم بسزایی دارد.

بابایی گفت: همسو با اجرای سیاست های وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، رسیدگی به مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی در استان از جمله وظایف اصلی اداره کل تعاون مازندران است که با نظارت و بازرسی های مستمر ، مشکلات این واحدها قابل رفع است.

وی مشکلات بیمه کارگران و کمبود تسهیلات برای تامین سرمایه در گردش مورد نیاز و افزایش بهره وری را ازجمله معضلات شرکت نکا چوب مازندران ذکر و ابراز امیدواری کرد که با همکاری تأمین اجتماعی و بانک رفاه استان این مشکلات برطرف شود تا شاهد فعالیت بیش از پیش این این واحد صنعتی و افزایش اشتغال در مازندران باشیم.

او گفت: تاکنون نشست های بسیار زیادی از سوی اداره کل تعاون مازندران برای رسیدگی به مشکلات واحدهای صنعتی استان برگزار شد که این جلسات نتایج مثبتی را به همراه داشته است.