جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

حمایت از دولت تدبیر و امید وظیفه همه مسوولان است - نمایش محتوای خبر

 

 

حمایت از دولت تدبیر و امید وظیفه همه مسوولان است

امروز بر همه مسوولان بویژه نمایندگان مجلس شورای اسلامی وظیفه است تا برای پیشبرد امور و توسعه و پیشرفت ایران اسلامی از دولت تدبیر و امید حمایت کنند. عبدالوحید فیاضی ˈ روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: رمز موفقیت و آبادانی ایران اسلامی در گرو هم افزایی بیشتر قوای سه گانه کشور است.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، اظهار داشت: یکی از اهداف بسیار مهم مسوولان نهادها در هفته دولت علاوه بر انعکاس مطلوب خدمات دولت، معرفی و شناساندن شهدای دولت به نسل کنونی است.

او افزود: شهیدان رجایی و باهنر در حقیقت با ایمان و اعتقاد راسخ در عرصه خدمات رسانی بی منت به مردم و درجهت رضایتمندی خدای تعالی جانشان را تقدیم انقلاب کردند.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: هفته دولت در واقع یادآور ایثار، ازخودگذشتگی و تجلی روزهای پرشور خدمتگزاری این شهیدان ارزشمند به ملت بزرگ ایران بوده است.

وی افزود: دوران خدمتگزاری این شهدای گرانقدر در نظام جمهوری اسلامی به گونه ای بود که یاد و نام آنان برای همیشه در تاریخ ایران اسلامی ثبت و ماندگار شده است.

او ادامه داد: امروز قداست جایگاه مدیران در عرصه خدمتگزاری به مردم در گرو نهادینه کردن خط و مشی شهیدان رجایی و باهنر محفوظ است.

فیاضی گفت: جاودانگی و سربلندی مسوولان در نظام جمهوری اسلامی در سایه تحقق این مهم میسر خواهد شد.