جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

حمایت آبشار عاطفه‌ها از 200 هزار نیازمند/ اهدای 8 هزار هدیه جهیزیه به نوعروسان - نمایش محتوای خبر

 

 

حمایت آبشار عاطفه‌ها از 200 هزار نیازمند/ اهدای 8 هزار هدیه جهیزیه به نوعروسان

معاون بازرسی سازمان خیریه آبشار عاطفه‌های کشور با اشاره به حمایت از 200 هزار نفر نیازمند در شهرهای مختلف، گفت: تعداد 8 هزار هدیه جهیزیه طی سال گذشته به نوعروسان تحت حمایت در کشور اهدا شد.

حمایت آبشار عاطفه‌ها از 200 هزار نیازمند/ اهدای 8 هزار هدیه جهیزیه به نوعروسان

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، نجمه نائب سه‌شنبه شب در نخستین گردهمایی خادمین اباصالح‌المهدی(عج) در آبشار عاطفه‌های مازندران که به میزبانی این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: آبشار عاطفه‌ها سازمانی مردم‌نهاد برای کاهش فقر و توجه به نیازمندان است که در کنار نهادهای حمایتی دولتی به نیازمندان در بخش‌های مختلف توجه دارد.

وی افزود: هم‌اکنون 220 شعبه آبشار عاطفه‌ها در سطح کشور فعالیت دارند که از این بین 22 شعبه در استان مازندران به نیازمندان خدمات ارائه می‌دهند.

معاون بازرسی سازمان خیریه آبشار عاطفه‌های کشور با اشاره به فعالیت 135 پرسنل در آبشار عاطفه‌های استان مازندران، تصریح کرد: حدود 200 هزار نیازمند در سطح کشور زیر پوشش خدمات آبشار عاطفه‌ها بوده و از خدمات لازم بهره می‌گیرد.

این مسؤول با اشاره به اینکه در زمینه‌های مختلف خدمات لازم به مستمندان جامعه ارائه می‌شود، بیان کرد: بیشتر کمک‌ها و حمایت‌ها مربوط به ایتام، سادات، افراد بد سرپرست، بیماران صعب‌العلاج، اهدای جهیزیه و توجه به فقرا و نیازمندان است.

نائب با بیان اینکه طی سال گذشته در مشهد مقدس 888 هدیه جهیزیه به نیت امام هشتم شیعیان به نوعروسان نیازمند اهدا شد، خاطرنشان کرد: ارزش مادی هر جهیزیه در این طرح تا سقف 50 میلیون ریال برآورد شده است.

وی با اشاره به اینکه دست حمایت و نیک‌ورزی خیران جامعه را برای توجه به نیازمندان به گرمی می‌فشاریم، بیان کرد: تعداد هدیه جهیزیه اختصاص یافته به نوعروسان طی سال گذشته در کل کشور میزان 8 هزار فقره بوده است.

معاون بازرسی سازمان خیریه آبشار عاطفه‌های کشور با تاکید بر اینکه این نهاد در 15 رمضان سال 1380 همزمان با تولد امام حسن مجتبی (ع) در جوار آستان ملکوتی امام هشتم شیعیان با اهداف گسترده فقرزدایی و توجه اقشار محروم جامعه بنا نهاده شد، یادآور شد: در ماه مبارک رمضان نیز برنامه‌های متعدد و متنوعی برای نیازمندان در نظر داریم.

این مسؤول با اشاره به اینکه بیشتر خانواده‌های مددجو از خدمات سبد غذایی این سازمان در ماه رمضان بهره‌مند شدند، اظهار کرد: از سوی دفتر مرکزی آبشار عاطفه‌ها هم برای حمایت مالی شهرها سبد غذایی در نظر گرفته شد که ارزش هر سبد با محتویات اقلام مورد نیاز غذایی از 50 تا 100 هزار تومان است.

نائب در مورد بازرسی از شعب مختلف آبشار عاطفه‌ها در مازندران، خاطرنشان کرد: توانمندی و همت ویژه‌ای در این استان بین مسؤولان آبشار عاطفه‌ها وجود دارد و همه تلاش‌ها برای توجه به نیازمندان معطوف شد.

وی گفت: با توجه به بازرسی‌های لازم در شهرستان آمل نیز رضایت خوبی از این شهرستان و شعب مختلف آن وجود دارد و امید داریم در آینده برای خدمت به محرومان تلاش‌ها مضاعف شود.