سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

حمایت‌ از برپایی جشنواره و نمایشگاه مطبوعات غرب مازندران در نوشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

حمایت‌ از برپایی جشنواره و نمایشگاه مطبوعات غرب مازندران در نوشهر

فرماندار نوشهر بر حمایتش از جشنواره و نمایشگاه مطبوعات در غرب مازندران تأکید کرد و گفت: رسانه‌ها باید تقویت شوند تا همواره منشاء خدمات مثبت شوند.

حمایت‌ از برپایی جشنواره و نمایشگاه مطبوعات غرب مازندران در نوشهر

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نوشهر، علی شادمان امشب در نشست با اعضای هیأت مدیره انجمن صنفی خبرنگاران غرب مازندران با تأکید بر اینکه از برگزاری جشنواره و نمایشگاه مطبوعات غرب مازندران در نوشهر حمایت می‌کنیم، اظهار کرد: این جای افتخار دارد که نوشهر میزبان این برنامه فرهنگی و رسانه‌ای باشد.

وی با بیان اینکه نوشهر دارای ویژگی‌هایی است که می‌تواند قطب باشد، افزود: این شهرستان دارای چندین اداره‌کل، فرودگاه و بندر است و بنابراین حق نوشهر است که فرمانداری ویژه داشته باشد.

فرماندار نوشهر به تأثیر رسانه‌ها در فضای جامعه پرداخت و تصریح کرد: امروز بحث رسانه می‌تواند معجزه خودش را داشته باشد اگر در مسیر درست فعالیت کند.

وی با اشاره اینکه رسانه‌ها باید تقویت شوند تا همواره منشاء خدمات مثبت باشند، خاطر نشان کرد: تعصب عاقلانه خوب است اما تعصب غیرعاقلانه در بحث شرق و غرب استان مناسب نیست.

شادمان تصریح کرد: توسعه نیافتگی نوشهر درون‌زا است و ارتباطی به شرق و غرب استان ندارد.

فرماندار نوشهر در پایان با بیان اینکه سختی کار رسانه‌ها بالا است و آماده نقدپذیری منصفانه هستیم، گفت: خبرنگاران با فرصت‌های سخت و سنگینی مواجه هستند و امیدواریم بتوانیم با کمک رسانه‌ها به روزهای بهتر در راستای توسعه و آبادانی بیشتر نوشهر نزدیک‌تر شویم.