جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

حماسه 9 دی نماد ولایت‌مداری است - نمایش محتوای خبر

 

 

حماسه 9 دی نماد ولایت‌مداری است

علی رجبی وندوچالی در نکا با گرامیداشت نهم دی ماه اظهار داشت: حماسه نهم دی نماد حمایت مردم ولایتمدار و آگاه از ولایت فقیه است.

وی اظهار داشت: ملت آگاه، بصیر و شجاع ایران اسلامی در این روز تاریخی و سرنوشت‌ساز یک بار دیگر با ولایت تجدید پیمان کردند و با مشت‌های گره کرده، اوج نفرت و انزجار خود را از فتنه‌گران و بی‌بصیرتان ظاهر بین اعلام کردند.

رجبی افزود: مردم فهیم و آگاه ایران اسلامی نشان دادند که با گذشت بیش از سه دهه از انقلاب همچنان در اندیشه توسعه و پیشرفت کشور، خدمت به نظام و رهبری و گسترش عدالت در میهن اسلامی خویش هستند.

فرماندار نکا ادامه داد: فتنه 88 یکی از بزرگ‌ترین فتنه‌هایی بود که انقلاب اسلامی آن را در تاریخ خود ثبت کرد و به خاطر سپرد که چه کسانی در جدال حق و باطل حق را شناختند و چه کسانی  باطل را جای حق برگزیدند و در این فتنه نقش‌آفرینی کردند.

رجبی خاطرنشان کرد: 9 دی پیوند عاشورایی ملت با بصیرت، با رهبر معظم انقلاب است و مردم ما در 9 دی از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دفاع خواهند کرد و تکلیف را بر همگان مشخص می‌کنند.

فرماندار نکا حماسه مردم ایران در حمایت از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی به ویژه ولایت فقیه و یادآوری گرامیداشت این روز را بسیار با اهمیت خواند و از همه دستگاه‌های اداری و فرهنگی خواست با برنامه‌ریزی درست برای برگزاری مراسم سالگرد 9 دی همکاری لازم را داشته باشند.