جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

حماسه 9 دی نقطه عطفی در بصیرت و ولایت پذیری ایرانیان است - نمایش محتوای خبر

 

 

حماسه 9 دی نقطه عطفی در بصیرت و ولایت پذیری ایرانیان است

ذات الله زارعی بعداز ظهر شنبه در همایش سالروز گرامیداشت حماسه نهم دی شهرستان میاندرود به مشارکت مردم در انتخابات 88 اشاره کرد و افزود : مردم در دهه چهارم انقلاب با عزمی جدی افتخار آفرینی کردند و با حضور 85 درصدی خود پای صندوق های رای ثابت کردند که پای انقلاب هستند و چشم استکبار را به حیرت در آوردند.

وی با بیان اینکه برگهای برنده جمهوری اسلامی در 9دی متجلی شد بیان داشت: حضور حماسی مردم در این روز یکی از این برگهای برنده بوده است.

وی ادامه داد : اثرگذاری جمهوری اسلامی در کشورهای منطقه و حرکتهای اسلامی در این کشورها استکبار را به خشم آورد.

فرماندار میاندرود به سناریوی از پیش طراحی شده مخالفین انقلاب برای براندازی نظام اشاره کرد و گفت : مخالفین جمهوری اسلامی با سناریویی که از قبل طراحی کردند دنبال براندازی نظام بودن که نشان دادن با اصل نظام مشکل دارند نه با انتخابات.

زارعی عواملی چون ایمان و اعتقاد مردم ، رهبری هوشمندانه رهبر معظم انقلاب ، بصیرت ملت ایران و عاشورای حسینی را از عوامل هوشیاری مردم دانست که در 9 دی وارد میدان شدند تا بساط فتنه برچیده شود.

وی با بیان اینکه دشمن همچنان در حال حیله گری برای ناکارآمد نشان دادن نظام است گفت: دشمن دست بردار نیست باید مراقب مکر دشمن باشیم تا انقلاب اسلامی ما بدست صاحب اصلی خود امام زمان (عج) سپرده شود.