جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

حماسه 9 دی تجلی اقتدار ملت ایران است - نمایش محتوای خبر

 

 

حماسه 9 دی تجلی اقتدار ملت ایران است

جواد واحدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان محمودآباد بیان داشت: حضور هوشمندانه ملت ولایت‌مدار، با بصیرت و باغیرت ایران در حماسه نهم دی تجلی ایمان و اقتدار ملت در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی بود.

وی حماسه عظیم نهم دی ماه را حماسه تاریخی ملت ایران خواند و ابراز داشت: حضور پرشور و خودجوش مردم در این روز بیانگر عشق و ارادت ملت به اصل مترقی ولایت فقیه بود.

نماینده عالی دولت در محمودآباد با بیان اینکه مردم ایران خود را سرباز اسلام و ولایت فقیه می‌دانند، خاطرنشان کرد: مردم وقتی احساس کنند که حادثه‌ای نظام و کشور را تهدید می‌کند همه در یک جبهه واحد قرار می‌گیرند و به مقابله با آن تهدید می‌پردازند و در این راه ذره‌ای از اصول انقلاب عدول نخواهند کرد.

واحدی با اشاره به اینکه مردم کشور ما تحلیل‌گر هستند و به مسائل سیاسی به خوبی واقفند، اذعان داشت: حضور موثر مردم در تمام مناسبت‌ها نشاندهنده شعور سیاسی بالای مردم در کشور است.

فرماندارمحمودآباد در پایان متذکر شد: تمام آحاد جامعه باید خود را تابع محض رهبر معظم انقلاب بدانند و منویات ایشان را در کارهای خود همچون چراغ راه مدنظر قرار دهند و مطمئن باشند سعادت و بهروزی ملت در این راه است.