جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

حماسه ملت - نمایش محتوای صدا

 

 

حماسه ملت

گوینده:زری قاسم نژاد
نویسنده:تورانی
گزارشگر:دلدار
صدابرداران:رقیه محسن تبار،سامی یوسفی،حق شناس،اوشیب نتاج،میرقربان نژاد،نژاد احمد،علی احمد پور

حماسه ملت عنوان برنامه ایست با ساختار کلامی- پیامی-آوایی ،به مناسبت دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا،به تهیه کنندگی علیرضا دهقان می باشد که دوشنبه ها از ساعت 10:30 به مدت 30 دقیقه از صدای مرکز مازندران پخش می شود.
يكي از سطوح و عرصه‌هاي مهم مشاركت سياسي، شركت مردم يك جامعه در انتخابات است. كندوكاو در ادبيات موجود در مورد مشاركت سياسي اين نكته را روشن مي‌سازد كه كه با وجود راه‌هاي گوناگون مشاركت و مداخله در سياست، توجه خاصی به « انتخابات»، «مشاركت انتخاباتي» و «حقوق مردم در انتخابات» است. اهميت مشاركت انتخاباتي سبب گرديده كه محور مشاركت سياسي غالباً بر مشاركت انتخاباتي بچرخد. دليل واضح اين امر را هم مي‌توان در اهميت انتخابات در جامعه دانست، بگونه‌اي كه مي‌توان گفت زندگي سياسي شهروندان در دنياي نوين تقريباً در انتخابات خلاصه مي‌شود.
از این رو انتخابات ابزاري است كه بوسيله آن مي‌توان اراده شهروندان را در شكل‌گيري نهادهاي سياسي و تعيين متصدي اعمال اقتدار سياسي مداخله داد.
انتخابات در كنار ديگر ساز و كارهاي مشاركت شهروندان به صورت انفرادي يا جمعي،گروهي و صنفي، همچنان به عنوان بارزترين و قابل اندازه‌گيري ترين نوع مشاركت مردم در عرصه سياسي است. همچنين انتخابات از يك سو پايه‌هاي اجتماعي قدرت سياسي را نشان مي‌دهد و از سوي ديگر ملاك خوبي براي ارزيابي توزيع قدرت در جامعه است.
مطالب و گفتار متن-گزارش های مردمی- اخبار انتخاباتی - وُله ها ی برنامه - بحث های کارشناسی -استفاده از کلام حضرت امام (ره) و و رهبر معظم انقلاب در خصوص انتخابات -
این برنامه با بخش های مختلف بسته های صوتی کلام مقام معظم رهبری، گفتگوی کارشناس سیاسی، پیامک های مردمی، مسابقه پیامکی، موسیقی های بی کلام و باکلام و...  همراه مخاطبان رادیو مازندران خواهد بود. 

سال تولید: سال 1396


پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو