رونق تولید ملی | شنبه، ۲۹ تیر ۱۳۹۸

حماسه ششم بهمن آمل افتخاری ماندگار برای ديار علوی مازندران است - نمایش محتوای خبر

 

 

حماسه ششم بهمن آمل افتخاری ماندگار برای ديار علوی مازندران است

استاندار مازندران گفت: حماسه ششم بهمن آمل افتخاری ماندگار برای ديار علوی مازندران است.

حماسه ششم بهمن آمل افتخاری ماندگار برای ديار علوی مازندران است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، ربیع فلاح جلودار صبح امروز در جلسه شورای معاونان استانداری یاد و خاطره شهدای حماسه اسلامی و مردمی ششم بهمن سال 60 آمل را گرامی داشت و اظهار کرد: حماسه ششم بهمن آمل افتخاری ماندگار برای دیار علوی مازندران است.

وی بیان کرد: مردم علوی و ولایت‌مدار مازندران در عشق و ارادت به اهل بیت و دفاع از اسلام و انقلاب همیشه پیشگام و پیشتاز بودند.

استاندار مازندران ادامه داد: حماسه بزرگ و تاریخی مردم آمل آنقدر عظمت داشت که حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی در وصیت‌نامه سیاسی و الهی‌شان از این حماسه یاد کردند.

فلاح، اقتدار و عزت ایران اسلامی را در سایه خون شهدا، فداکاری و ایثار مردم خواند و گفت: مردم آمل با ایمان، بصیرت، فداکاری و ایثار نقشه شوم دشمنان را که قصد تصرف و اشغال شهر آمل را داشتند نقش بر آب کردند و پاسخ دندان‌شکنی به دشمنان دادند.

وی یادآور شد: امیدواریم تا زمنیه انتقال ارزش‌ها و ابعاد این حماسه ماندگار به نسل‌های آینده فراهم شود.

استاندار مازندران همچنین به فرار رسیدن ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: دهه فجر انقلاب اسلامی بهترین و مناسب‌ترین فرصت برای تبیین کارآمدی نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

فلاح در پایان گفت: ضرورت دارد دستاوردها و اقدامات نظام مقدس جمهوری اسلامی برای ایجاد امید و اعتماد به‌خوبی برای مردم به‌ویژه نسل جوان و نوجوان تبیین شود.