جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

حماسه سیاسی با حضور گسترده مردم در انتخابات آتی تجلی خواهد یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

حماسه سیاسی با حضور گسترده مردم در انتخابات آتی تجلی خواهد یافت

این مجمع در بیانیه خود نسخه ای از آن در اختیار دفتر ایرنا در ساری قرار گرفت، نوشت:

مردم با مشارکت گسترده در انتخابات 24 خرداد حماسه ای بی بدیل در تاریخ نظام اسلامی ثبت خواهند کرد.

در این بیانیه آمده است: تحقق منویات رهبری در سال حماسه سیاسی با حضور گسترده مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی تجلی خواهد یافت.

مجمع نمایندگان مازندران تاکید کرد: انتخابات نمادی از فضایل ملت است ، ملتی که همواره در راه آرمان های انقلاب اسلامی جانفشانی و در این راه سختی ها را تحمل کرده اند، ملتی که برای رسیدن به آرمان های خمینی کبیر(ره) از هیچ تلاشی دریغ نکردند و برای حفظ انقلاب اسلامی در رکاب رهبری عزیز با صلابت و استقامت خود شجاعانه ایستادند.

این مجمع نوشت: با الطاف الهی و دعای خیر امام عصر (عج)، ملت انقلابی ایران اسلامی بار دیگر در شورانگیزترین حماسه ملی مشارکت متعهدانه خواهد یافت و دعوت رهبر معظم انقلاب اسلامی را برای شرکت گسترده در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا اجابت خواهند کرد.

نویسندگان بیانیه تاکید کردند: انتخابات مظهر مردم سالاری دینی و شکر نعمت جمهوریت نظام است و هر چه حضور ملت انقلابی باشکوه تر و منسجم تر باشد پایه های نظام اسلامی دوام و استحکام بیشتری می یابد.

آنان افزودند: شرایط حساس داخلی و بین المللی نظام اسلامی ایجاب می کند همه سلایق وفادار به نظام و قانون اساسی با حضور گسترده در انتخابات 24 خرداد برگ زرین دیگری از همبستگی ملی را به نمایش بگذارند.

مجمع نمانیدگان مازندران نوشت: بی شک حضور تاریخی ملت ایران در انتخابات پشت استکبار را می لرزاند و تراز ملت ایران را در عرصه های بین المللی ارتقا می دهد.

اعضای مجمع تاکید کردند: نمایندگان مردم شریف استان مازندران در مجلس شورای اسلامی رجاء واثق دارند که مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه استان شهید پرور مازندران با حضورگسترده  در انتخابات فصل جدیدی از مشارکت و حماسه سیاسی را در کشور به ثبت خواهند رساند.

آنان افزودند: مجمع نمایندگان مازندران ضمن احترام به انتخاب ملت در 24 خرداد 92 با رئیس جمهوری منتخب مردم برای توسعه و تعالی کشور و پیشرفت استان مازندران همکاری خواهند داشت.