جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

حماسه سیاسی با تاسی از رهنمودهای رهبری محقق می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

حماسه سیاسی با تاسی از رهنمودهای رهبری محقق می شود

حجت الاسلامˈ محمدمهدی راشدیˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اقشار جامعه با شناخت اهداف شوم دشمنان و با پیروی از سخنان حکیمانه رهبری در حفظ اقتدار، عزت و پایبندی به آرمان های انقلاب در این دوره از انتخابات، حماسه سیاسی خلق خواهند کرد.

وی اظهار داشت: همه دست اندرکاران و فعالان انتخابات باید با پایبندی به قانون و رعایت ارزشهای انقلابی و اسلامی، فضا و بستر لازم را برای حضور پرشور مردم آماده کنند.

وی با بیان این که دشمن با اتخاذ تحریم و ایجاد مشکلات فراوان، بدنبال دلسردی و حضور کم رنگ مردم در انتخابات است، اضافه کرد: آنان می خواهند تا حقوق ملت ایران بویژه حق استفاده صلح آمیز از انرژی هسته ای را در مجامع بین المللی تحت تاثیر قرار دهند و مانع پیشرفت ایران اسلامی شوند.

امام جمعه چالوس گفت: هر زمان در حول محوریت رهبری و انقلاب و با توکل به خدا گام برداشته ایم، پیشرفت داشتیم و موفق شدیم بنابراین باید با پا در رکاب رهبری و عزت کشور حرکت کنیم.

حجت الاسلام راشدی گفت: هیچ فرد یا جناحی حق بیان سخنی که نشانگر سازش با استکبار باشد را ندارد و برخلاف عزت، استقلال و اصول و ارکان انقلاب اسلامی نباید حرکت کند.

وی با تاکید بر لزوم حضور گسترده مردم در انتخابات رییس جمهوری وشوراهای اسلامی گفت : شرکت در انتخابات وظیفه شرعی و ملی هر فرد ایرانی است.

انتخابات رییس جمهوری و شوراهای اسلامی در بیست و چهارم ماه خرداد برگزار می شود.