سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

حماسه حسینی، الگوی بزرگ انسانیت است - نمایش محتوای خبر

 

 

حماسه حسینی، الگوی بزرگ انسانیت است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از حماسه حسینی به عنوان الگوی بزرگ انسانیت یاد کرد.

حماسه حسینی، الگوی بزرگ انسانیت است

به گزارش روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران احد جاودانی روز دوشنبه در جمع عزاداران حسینی حراست های کل استان و کارکنان این اداره کل از برگزاری همایش و مسابقه ای با عنوان حماسه حسینی خبر داد و افزود: به پنج نفر از برگزیدگان مسابقه مذکور کمک هزینه سفر به کربلای معلی از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران تعلق خواهد گرفت.
وی خاطر نشان کرد: ما باید بخش های مختلف و ابعاد گوناگون حماسه امام حسین (ع) را به نحو احسن به اقصی نقاط عالم منعکس کنیم.
او بر لزوم تبیین نهضت عاشورا برای نسل جوان و نوجوان تاکید کرد و یاد آور شد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از فعالیت های اعتقادی در گسترش فرهنگ حسینی، امر به معروف و نهی از منکر و فرهنگ غنی قرآن و عترت تلاش می کند.
جاودانی گفت: همه ما در این امر متفق القول هستیم که امام راحل یک اسلام شناس حقیقی بوده که اسلام را به خوبی معرفی کرده و در این زمینه علاوه بر اینکه خود یک مبلغ بزرگ دینی بودند، آثار دینی فاخر را تأیید و توصیه کردند.
وی افزود: امام خمینی (ره) تمام آثار شهید مطهری را که برگرفته از دین اسلام بوده را نیز تأیید و خواندن کتاب حماسه حسینی (ع) را به همگان توصیه کرده اند.