جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

حماسه بصیرت - نمایش محتوای صدا

 

 

حماسه بصیرت

تهیه کننده : علیرضا دهقان 

مجری : سید جمال الدین موسوی 

نویسنده : سهراب تورانی 

گزارشگر : رضا دلدار ، محمد امینی ، آقای میرزاده 

مهمان برنامه : حجت الاسلام روحانی امام جمعه بابل - امامزاده نماینده آستان قدس رضوی در استان 

 

حماسه بصیرت عنوان برنامه ایست به تهیه کنندگی علیرضا دهقان 9 دی ساعت 9 صبح به صورت زنده از صدای مازندران پخش خواهد شد.

حماسه 9 دی ، نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد.

روز نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصیرت» تبدیل به یوم الله و ماندگار گردید. در این روز ماندگار و تاریخی ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، حماسه ای دیگر آفرید و دشمنان خدا و دینش را مأیوس و ناامید ساخت و قلب امام زمان (عج) و نائب بر حقش حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(دامت برکاته) را شاد کرد.

می توان گفت نهم دی، روز غلبه جنود الهی بر جنود شیطان است. روز خروش ملت ایران و آشکار ساختن خشم مقدس در برابر اهانت ها و حرمت شکنی های عده ای غافل و یا مزدور وابسته به اجانب نسبت به مقدسات در روز عاشورای حسینی است.

روز نهم دی در واقع روز نه گفتن ملت ایران به سران فتنه و آری گفتن به نظام اسلامی و بیعت مجدد مردم با آرمان های والای حضرت امام خمینی(ره) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی است.

مردم در این روز، تیر خلاص را به سران فتنه شلیک و پشت پیکر نامبارک فتنه را به خاک مالیدند. در روز نهم دی ماه 1388، مشروعیت سیاسی نظام اسلامی ایران بار دیگر با حضور خودجوش ده ها میلیونی مردم در تهران و تمامی شهرهای دیگر کشور به جهانیان اعلام گردید.

سال تولید: 1397


پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو