جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

حقوق‌های نجومی از عجایب روزگار شده است/ نقد باید عالمانه و منصفانه باشد - نمایش محتوای خبر

 

 

حقوق‌های نجومی از عجایب روزگار شده است/ نقد باید عالمانه و منصفانه باشد

امام جمعه میاندورود با بیان اینکه حقوق‌های نجومی از عجایب روزگار شده است، گفت: حقوق‌بگیران نجومی در جواب می‌گویند که حق و سهم خود را از سفره انقلاب گرفتیم، ای کسانی که نقدکننده هستید بیایید و این موارد را نقد کنید.

حقوق‌های نجومی از عجایب روزگار شده است/ نقد باید عالمانه و منصفانه باشد

به گزارش خبرگزاری فارس از میاندورود، حجت‌الاسلام رضا محمدنسب در خطبه‌های این هفته نماز جمعه این شهرستان با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با مردم استان اصفهان، اظهار کرد: در تحلیل بیانات مقام معظم رهبری در این دیدار درباره انتخابات ریاست جمهوری آمریکا فرمودند که ما نه شاد شدیم نه عزا گرفتیم برخلاف کشورهای دیگر که برخی خوشحالی می‌کنند و بعضی هم عزا می‌گیرند، این سخن متین و مستحکمی است و به معنای اینکه ما مستقل هستیم.

وی بیان کرد: آمریکا اگر کوچک‌ترین حرکتی کند ما پاسخ مناسب می‌دهیم که نشانگر اقتدار نظام جمهوری اسلامی بوده و به برکت ولایت فقیه است و تا زمانی که پشتیبان ولایت فقیه باشید به مملکت آسیب نمی‌رسد.

امام جمعه میاندورود با اشاره به بیانات رهبری در رابطه با قوای استحکام، خودباوری، وحدت و ایمان به‌ویژه در جوانان و نوجوان تأکید کرد و افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی آینده کشور را به دست مردم می‌داند که به معنای باور این قشر در سهیم بودن آینده کشور است.

این مسؤول با اعلام اینکه نقد باید عالمانه و منصفانه باشد، تصریح کرد: نقد کردن بسیار خوب است حتی خطبه نماز جمعه را هم باید نقد کنیم اما باید عالمانه و منصفانه باشد نه مغرضانه، اگر قرار باشد که به میل دیگران حرف بزنیم فایده‌ای ندارد.

محمدنسب با بیان اینکه موضوع حقوق نجومی از عجایب روزگار شده است، خاطرنشان کرد: کسانی که حقوق‌های نجومی می‌گیرند، در جواب می‌گویند که حق و سهم خود را از سفره انقلاب گرفتیم، ای کسانی که نقدکننده هستید بیایید و این موارد را نقد کنید.

وی اظهار کرد: زمانی که تریبون به دست برخی مسؤولان می‌افتد، آنقدر از یکدیگر تعریف و تمجید می‌کنند که انگار هیچ مشکلی وجود ندارد، درست است که نباید ناامیدی در دل مردم ایجاد کنیم اما واقعا باید از جرم و خطا چشم‌پوشی کرد.

امام جمعه میاندورود با اشاره به اینکه از هر سه قوه گله‌مند هستم و خجالت می‌کشم، یادآور شد: کم‌کاری کردن، اشک خانواده شهدا را در آوردن، دل رهبر انقلاب را رنجاندن و مهم‌تر از آن دل ولی عصر (عج) را به درد آوردن دیگر بس است.

محمدنسب در پایان گفت: در آستانه اربعین ابا عبدالله الحسین (ع) هستیم، این روز تجدید غم‌ها و دردها، معراج دیانت صالحان و عارفان روی زمین است.