سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

حضور 82 دانش‌آموز در طرح‌های قرآنی مصباح و نورالهدی سوادکوه - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور 82 دانش‌آموز در طرح‌های قرآنی مصباح و نورالهدی سوادکوه

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه از حضور 82 دانش‌آموز و قرآن‌آموز در طرح‌های قرآنی مصباح و نورالهدی این شهرستان خبر داد.

حضور 82 دانش‌آموز در طرح‌های قرآنی مصباح و نورالهدی سوادکوه

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت‌الاسلام غلام‌حسین ذاکری‌خطیر ظهر امروز در جلسه مدیران و مربیان مؤسسات و خانه‌های قرآنی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی با اشاره به اهمیت تربیت دینی برای سنین کودکی و نوجوانی، گفت: نوع رفتار و سخن‌ گفتن با کودک باید به صورت مهربانانه و آینده‌نگرانه باشد.

وی با بیان اینکه مدیران و مربیان مراکز قرآنی نقش مهمی در انتقال آموزه‌های دینی و قرآنی به خانواده‌ها دارند، اظهار کرد: مربیان قرآنی برای تقویت باور‌های قرآنی به شیوه‌های مناسب اثر‌گذاری اقدام کنند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه از برگزاری کلاس‌های مصباح‌الهدی و نور‌الهدی به عنوان یکی از طرح‌های طولانی و اثر‌گذار در سوادکوه خبر داد و افزود: کلاس‌های مصباح‌الهدی و نور‌الهدی با همکاری اداره تبلیغات اسلامی و اداره آموزش و پرورش برگزار می‌شود.

ذاکری‌خطیر از حضور 82 قرآن‌آموز در کلاس‌های مصباح‌الهدی و نور‌الهدی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی خبر داد و گفت: دو کلاس مربوط به طرح نور‌الهدی ویژه متوسطه دوم و پنج طرح مصباح‌الهدی ویژه قرآن‌آموزان متوسطه اول در حال برگزاری است.