سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

حضور 7 کشتی‌گیر مازندرانی در قهرمانی جوانان آسیا - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور 7 کشتی‌گیر مازندرانی در قهرمانی جوانان آسیا

علی‌اصغر ثمربخش امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری اظهار کرد: در مسابقات کشتی آزاد و فرنگی جوانان کشور که در مغولستان برگزار می‌شود در ترکیب 16 نفره تیم ملی آزاد و فرنگی هفت کشتی‌گیر از مازندران هستند.

وی با اشاره به حضور پنج کشتی‌گیر آزادکار و دو کشتی‌گیر فرنگی‌کار از مازندران در این مسابقات تصریح کرد: صابر خانجانی در وزن 50 کیلوگرم، رضا اطری در 55 کیلوگرم، ایمان صادقی در 60 کیلوگرم، حسن یزدانی در 66 کیلوگرم و مجتبی کلیج در 84 کیلوگرم به عنوان ملی‌پوشان مازندرانی در کشتی آزاد هستند.

رئیس هیئت کشتی مازندران از حضور دو ملی‌پوش فرنگی‌کار سبک وزن و سنگین وزن مازندرانی در این مسابقات خبر داد و خاطرنشان کرد: علی ارسلان در وزن 60 کیلوگرم و بابک رزم‌پوش در 120 کیلوگرم به عنوان دو کشتی‌گیر فرنگی‌کار مازندرانی در این مسابقات به روی تشک می‌روند.

ثمربخش تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی را در این مسابقات از مدعیان قهرمانی عنوان کرد و ادامه داد: حسین کریمی از مربیان مازندرانی در کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد جوانان حضور دارد.

وی در پایان با اشاره به اینکه تیم ملی کشتی فرنگی جوانان امروز تهران را به مقصد اولانباتور ترک می‌کند، گفت: مسابقات کشتی آزاد و فرنگی جوانان قهرمانی آسیا 12 تا 19 خردادماه در شهر اولانباتور مغولستان برگزار می‌شود.