سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

حضور 55 روحانی در طرح تبلیغ ماه رمضان سوادکوه - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور 55 روحانی در طرح تبلیغ ماه رمضان سوادکوه

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه از حضور 55 روحانی در طرح تبلیغ ماه رمضان سوادکوه خبر داد.

حضور 55 روحانی در طرح تبلیغ ماه رمضان سوادکوه

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت‌الاسلام غلام‌حسین ذاکری‌خطیر یکشنبه شب در جمع علما و روحانیون ماه رمضان مساجد و حسینیه‌های سوادکوه با اشاره به اینکه حکومت طاغوت یا پذیرش هرج و مرج قابل قبول نیست، گفت: حاکمیت ولایت فقیه از مسائل علمی و منطقی است و اصل ولایت فقیه باید در جامعه تبیین شود.

وی با بیان اهمیت موضوع ولایت فقیه در دوران‌ مختلف، افزود: نقش ولایت فقیه در مدیریت بحران‌های مختلف، راهگشا و تعیین‎کننده بود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه و سوادکوه‌شمالی، مبارزه با انحرافات و شبهه‌ها را از وظایف اصلی علما و روحانیون توصیف و خاطر‌نشان کرد: خرافات‌زدایی در دستور کار علما و روحانیون قرار گیرد.

ذاکری‌خطیر، گفت: 55 روحانی، ماه رمضان امسال در مساجد و حسینیه‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی به تبلیغ و ترویج دین تلاش می‌کنند.

* ابعاد تخریبی تهاجم فرهنگی گسترده‌تر از جنگ‌های نظامی است

امام جمعه زیراب سوادکوه نیز در جمع علما و روحانیون سوادکوه و سوادکوه‌شمالی با اشاره به جایگاه ویژه علما و روحانیون در طول حیات اسلام، گفت: گره‌گشایی از مشکلات مردم در کنار تبلیغ و ترویج دینی موجب شد تا علما و روحانیون معتمد مردم باشند.

حجت‌الاسلام محمد‌زمان رضایی با بیان اینکه روحانیت به‌عنوان مانع مهمی در برابر استکبار برای دستیابی به اهداف آنان هستند، افزود: حملات مختلف به روحانیون توسط استکبار به‌دلیل ایجاد مانع آنان در برابر نقشه‌های نظام استکباری است.

وی با اشاره به اهمیت جنگ نرم و لزوم پاسداری از انقلاب و دین در آن عرصه، خاطر‌نشان کرد: ابعاد تخریبی تهاجم فرهنگی و جنگ نرم گسترده‌تر از جنگ‌های نظامی است.

رضایی با اشاره به پیشقراول بودن علما و روحانیون در دفاع از دین، گفت: علما و روحانیون به عنوان سربازان امام عصر باید مطالبه‌گر باشند.