جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

حضور 5 تیم خارجی در مسابقات کشتی شهید هاشمی نژاد بهشهر قطعی است - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور 5 تیم خارجی در مسابقات کشتی شهید هاشمی نژاد بهشهر قطعی است

'شهرام جعفری ' روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد : علاوه بر حضور تیم های داخلی ، تیم های آذربایجان ، ترکیه ، گرجستان ، ارمنستان و جمهوری داغستان هم با قبول دعوتنامه فدراسیون کشتی ، در این رقابت ها شرکت می کنند .

وی بیان کرد : شرکت این تیم ها و استفاده آن ها از کشتی گیران برجسته در رده سنی جوانان می تواند موجب افزایش کیفیت این رقابت ها شود .

رییس هیات کشتی بهشهر افزود : این رقابت ها ، یکی از بزرگترین اتفاقات و رویدادهای شهرستان است که لازم است همه ارگان ها و نهادهای بهشهر ظرفیت های خود را برای بهبود کیفیت این مسابقات به کار گیرند .

جعفری ادامه داد: بر اساس نظرات کارشناسان ، کیفیت فنی این مسابقات همه ساله بهتر و پربارتر از سال قبل برگزار می شود اما مشکل اصلی موجود، ناتوانی در تامین هزینه ها و بودجه ها است.

وی گفت : سال های گذشته دوندگی های فراوانی برای تامین هزینه های این رقابت ها از ارگان ها و نهادها انجام می شد و با وجود تلاش های فراوان ، این هزینه ها ماه ها بعد از اتمام مسابقات دریافت و با تاخیر فراوان به طلبکاران پرداخت می شد .

رییس هیات کشتی بهشهر بیان کرد : به رغم فاصله کمی که تا آغاز دوازدهمین دوره این رقابت ها باقی مانده اما تاکنون هیچ بودجه و اعتباری دریافت نکرده و نتوانستیم برخی مقدمات اولیه برای برگزاری این مسابقات را فراهم کنیم .

دوازدهمین دوره مسابقات کشتی شهید هاشمی نژاد بهشهر با حضور 5 تیم داخلی و تیم های داخلی 11 و 12 دی ماه در سالن شهید هاشمی نژاد بهشهر برگزار می شود .

{jcomments off}