جهش تولید | شنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۹

حضور 40 واحد تولیدی و صنعتی مازندران در نمایشگاه‌های خارجی - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور 40 واحد تولیدی و صنعتی مازندران در نمایشگاه‌های خارجی

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سید مصطفی موسوی اظهار داشت: حضور شرکت‌ها و واحدهای تولیدی معتبر و مهم در نمایشگاه‌های بین‌المللی، فرصت بسیار خوبی برای اشتراک گذاشتن تجربیات بخش صنعت و تولید و شناخت فرصت‌ها و دستاوردهای جدید است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌هـای صنعتی مازندران مهم‌ترین هدف شرکت، از اعزام واحدهای تولیدی و صنعتی استان به نمایشگاه‌های خارجی را استفاده از فناوری، تولید و ساخت ماشین‌آلات و تجهیزات و نیز کسب جدیدترین دانش‌های بین‌المللی دانست و افزود: با انتقال دانش و تکنولوژی به داخل کشور، شاهد پویایی و رشد و شکوفایی بخش صنعت و تولید خواهیم بود.

موسوی بیان داشت: 40 واحد صنعتی و تولیـدی مازندران در چهار نمایشگاه خارجی که در کشورهای عراق، گرجستان ، افغانستان و ارمنستان به منظور عرضه توانمندی‌های واحدهای تولیدی ساختمانی و شیلات برگزار شدند حضور فعال داشته‌اند.

وی اظهار داشت: معاونت صنایع کوچک بر اساس رسالت و وظیفه سازمانی، اقدام به اطلاع‌رسانی، هماهنگی و اعزام صنعت‌گـران و تولیدکنندگان علاقه‌مند به حضور در نمایشگاه‌هـای داخلی و خارجی می‎کنند و صنعت‌گران و صاحبان واحدهای تولیدی می‌توانند از مزایای حضور در نمایشگاه‌ها بهره‌مند شوند.

{jcomments off}